Blog
چاپ کردن این صفحه

نرده شیشه ای اجرا و فروش قیمت نرده شیشه ای

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
نرده شیشه ای نرده شیشه ای نرده شیشه ای

نرده شیشه ای,جان پناه شیشه ای

نرده شیشه ای با زیبایی ظاهری و امکان انعکاس نور طبیعی گزینه مناسبی برای اجرای نرده در ساختمان هایی با معماری مدرن است. به سبب شفایت شیشه های به کار رفته در نرده شیشه ای این نوع نرده مناسب برای نصب در راه پله ها و فضاهایی است که نور محیط در آن ها اهمیت دارد. شیشه های مورد استفاده در نرده شیشه ای بالکن از نوع سکریتو لمینت می باشد. شیشه نشکن علاوه بر شفافیت ظاهری استحکام مناسبی در برابر فشار و ضربه دارد که با این خصوصیات اجرای نرده شیشه ای در راه پله از امنیت بالایی برخوردار است. انواع مدل های نرده شیشه ای که در راه پله و بالکن استفاده می شود عبارتند از نرده شیشه ای فیکس پوینت , نرده شیشه ای اکسپوز , نرده شیشه ای اسپیگت , نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر. گروه آکات با عرضه مستقیم انواع یراق آلات و اتصالات نرده های شیشه ای از تولیدات کشور ترکیه این تضمین را به شما مشتریان عزیز می دهد که کیفیت نرده های اجرا شده توسط این مجموعه بسیار بالا بوده و با ارائه مدل های متنوع و بروز نرده های شیشه ای به هر چه زیبا و مدرن شدن ساختمان های شما بیافزاید و عادلانه ترین و رقابتی ترین قیمت نرده شیشه ای را به شما عرضه کند. هنر دکوربندی نمای درونی و بیرونی ساختمان ها همچنان روبه پیچیده تر شدن و در عین حال زیباتر و شکیل تر شدن پیش می رود. مهندسان و صاحب نظران صنعت ساختمان سبکی از نرد ارائه کرده اند که با نمای شیشه ای به هر چه بیشتر شکیل شدن ساختمان کمک می کند. ویژگی هایی مانند ظرافت، دقت، امنیت و سبک متفاوت نرده های شیشه ای کلاس ویژه ای به آنها بخشیده است که بسیار چشم نواز نیز می باشد. طراحی و اجرای این کلاس از نرده شیشه ای نیازمند دقت و مهارت بسیار بالایی می باشد که تنها از عهده دست استادان ماهر بر می آید. نرده شیشه ای در ایران تازگی دارد اما با سرعت زیاد در حال فراگیر شدن است. گروه آکات با افتخار یکی از پیشتازان نصب و اجرای نرده شیشه ای در ایران می باشد.

نرده شیشه ای

جان پناه نرده شیشه ای فیکس پوینت

جان پناه شیشه ای فیکس پوینت این مدل جان پناه شیشه از ترکیب قطعات اسپایدری استیل یا آلومینیومی دکمه ای شکل و جام های شیشه ای سکریت و لمینیت شده با ضخامت های 12 تا 16 میلیمتر تولید می شود. هندریل این مدل جان پناه تمام شیشه ای می تواند از جنس استیل یا آلومینیوم باشد. در اجرای این مدل جان پناه شیشه ای به محاسبات دقیق برای تعیین محل سوراخ های قطعه فیکس پوینت بر روی شیشه نیاز است زیرا با کم ترین اشتباه امکان خطا وجود دارد و خسارت جبران ناپذیری به بار می آید. استفاده از این مدل نرده شیشه ای برای فروشگاه ها و ویلاها مناسب است و می تواند مشکل محدودیت فضای راه پله ها و ووید ها را حل کند. تعداد سوراخ های اتصال قطعه فیکس پوینت به بدنه کناره دیواره راه پله و بالکن به طول پنل های شیشه ای بستگی دارد. جان پناه شیشه ای فیکس پوینت از نظر فضای اجرای کار هیچ گونه محدودیتی ندارد و می توان آن را در هر مکانی به سادگی نصب کرد.

جان پناه تمام شیشه ای

جان پناه تمام شیشه ای اکسپوز با استفاده از بیس های یو شکل آلومینیومی که در فواصل 15 تا 25 سانتیمتر در کف سازه نصب می شود جام های شیشه ای را مهار می کند. بعد از قرار دادن جام های شیشه ای در بیس های آلومینیومی توسط گیرهای نگهدارنده ای که در داخل این بیس ها قرار دارند جای شیشه ها را محکم کرده و بعد از تراز کردن شیشه ها یک ورق کاور آلومینیومی بر روی این بیس ها قرار می دهیم تا در قسمت نصب جان پناه های شیشه یک نوار یک دست دیده شود. ارتفاع این نوار به همراه بیس های نگهدارده شیشه با توجه به ضخامت و وزن شیشه ها بین عمق نگهدارنده شیشه از 12 تا 20 سانتیمتر است.

جان پناه شیشه ای اسپیگات

جان پناه شیشه ای اسپیگات یکی از زیباترین و در عین حال مستحکم ترین مدل های جان پناه شیشه است که با پایه های سوزنی شکل استیل با ارتفاع 12 تا 15 سانتیمتر که به صورت شیاردار می باشد جام های شیشه را مهار می کند. برای هر عدد جام شیشه دو پایه اسپیگت نیاز است. این مدل نرده شیشه داری سرعت نصب بالای بود و برای تمام راه پله ها و تراس ها قابل اجرا است. سادگی نصب نرده شیشه ای اسپیگت یکی دیگر از خصوصیات مثبت این مدل نرده شیشه ای است. طول و ارتفاع جان پناه شیشه ای در این سیستم محدویت کمتری داشته تا جایی که می توان جان پناه شیشه ای با جام های شیشه ای به طول 3 تا 4 متر نیز اجرا کرد. این نوع نرده به عنوان حفاظ شیشه ای دو استخر نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد زیرا سرعت اجرای آن بالا بود و دید کاملی به افراد بزرگ سال می دهد تا با اطمینان بیشتر اجازه استفاده از استخر را به کودکان نیز یدهد.

جان پناه شیشه ای با پایه شیشه گیر

در جان پناه شیشه ای با پایه شیشه گیر پایه های استیل یا آلومینیوم به وسیله یک قطعه یو شکل با نام بست شیشه گیر به پنل های شیشه ای وصل شده و وزن آن را مهار می کند. حداکثر ضخامت شیشه های مورد استفاده در این مدل نرده 12 میلیمتر است و ارتفاع تمام شده برای اجار در راه پله 90 سانتیمتر و در بالکن ها 110 سانتیمتر است. قیمت جان پناه شیشه ای با پایه شیشه گیر از مدل های دیگر جان پناه شیشه ای ارزان تر می باشد اما ایمنی و استحکام آن از دیگر سیستم های نرده شیشه خور کمتر است. این مدل نرده برای استفاه در منازل و هتل ها مناسب می باشد و می توان با ابعاد متفاوت ان را مونتاژ کرد.

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای بالکن

استفاده از شیشه در بالکن ها به ایجاد یک نمای شفاف و روشن که باعث استفاده بهتر از نور طبیعی می شود کمک می کند به همین دلیل نرده های شیشه ای بهترین روش برای رسیدن به این هدف ها است. نرده شیشه ای بالکن از نظر زیبایی و از جهت ایمنی می تواند اولین انتخاب باشد زیرا شیشه های استفاده شده در این مدل نرده بالکن بسیار با استحکام هستند و توان بالایی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ های متنوع متناسب با دید کلی نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید شوند. ارتفاع نرده شیشه ای بالکن معمولا از 110 سانتیمتر تا 140 سانتیمتر می باشد و شیشه استفاده شد در اجزای این نرده ها ازنوع سکریت یا لمینت با ضخامت های 12 و 16 میلیمتر می باشد. هر چه طول بالکن ها بیشتر باشد ضخامت شیشه های نرده بالکن نیز افزایش می یابد برای مثال اگر طول یک بالکن 4 متر باشد باید از شیشه های 16 میل استفاده شود اما اگر طول بالکن کمتر از 2 متر باشد می توان از شیشه های با ضخامت کمتر استفاده نمود. واحد قیمت گذاری نرده شیشه ای بالکن بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع نرده شیشه ای بالکن کمتر از 110 سانتیمتر باشد این مبنا بر اساس متر طول خواهد بود.

نرده شیشه ای پله

نرده های شیشه ای پله با تمام سیستم های اکسپوز، فیکس پوینت، اسپیگت و پایه شیشه گیر قابل اجرا است اما نرده شیشه ای بالکن یک تفاوت مهم با نرده های بالکن دارد و آن شکل ظاهری پنل های شیشه ای استفاده شده در این نوع نرده است. صفحات شیشه ای در نرده راه پله ها به شکل لوزی می باشد زیرا سطح کف راه پله با زاویه 45 ساخته می شود. نرده شیشه ای پله با ایجاد یک نمای شیشه ای شفاف و مدرن می تواند به زیبا تر شدن و روشن تر شدن محیط راه پله ها کمک کند. نرده شیشه ای پله باید حداقل تا ارتفاع 90 ساتیمتر فضای کناری پله ها را پوشش دهد و نوع شیشه در این مدل نرده شیشه ای با توجه به مدل نرده تعیین می شود.

اجرای نرده شیشه ای

برای نصب نرده شیشه باید به روش یا سیستم مهار کننده پنل های شیشه ای توجه داشت یعنی اگر از روش نرده شیشه ای دفنی استفاده می شود باید قبل از انجام عملیات کف سازی و سرامیک کاری بیس و پروفیل یو شکل آلومینیومی نگهدارنده شیشه در داخل زمین کار گذاشته شود و پس از آن مراحل سنگ کف اجرا شود. در مدل نرده شیشه ای اکسپوز رو کار باید ابتدا زیر سازی آهنی نرده بر روی دیواره کناری پله و بالکن سوار شود و در مرحله بعد پایه های پروفیل آلومینیومی شیشه گیر نصب شود. در سیستم نرده شیشه ای فیکس پوینت نیز ابتدا باید از محل نصب یراق اسپایدری نگهدارنده شیشه بازدید شود تا اطمینان کامل در مورد محکم بودن دیواره ها برای تحمل فشار وزنی شیشه ها حاصل شود. اجرای نرده شیشه ای باید با دقت کامل انجام شود زیرا اگر در مراحل ساخت نرده کوچکترین اشتباهی رخ دهد خسارت زیادی به بار می آورد که هزینه قیمت نرده شیشه را افزایش می دهد.

نرده شیشه ای تراس

امنیت در تراس ها از یک طرف و محافظت از رطوبت و سرما و باد از سوی دیگر باعث شده استفاده از نرده های شیشه ای مورد توجه قرار گیرد زیرا این نوع نرده هم یک عایق مناسب حرارتی و یک دیواره محافظ است که دید شفاف و گسترده ای در فضای تراس ها به شما می دهد و می توانید از تماشای منظره اطراف لذت ببرید. مدل نرده شیشه ای تراس بر اساس شرایط موجود سازه ساختمان انتخاب می شود تا با توجه به طول تراس و ارتفاع مورد نیاز نرده تراس بهترین سیستم نرده شیشه ای برای شما نصب شود. مجموعه مهندسی آکات با سالها تجربه و اجرای موفق تعداد بسیار زیادی از سفارش نرده شیشه ای پروژه های ساختمانی تجاری و مسکونی این تضمین را به شما خواهد داد که در انتخاب مناسب ترین شیوه نصب نرده شیشه ای بهترین روش را متناسب با سلیقه و بودجه مالی شما پیش نهاد خواهد کرد

قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای بر اساس ضخامت شیشه استفاده شده در گارد محافظ نرده و ارتفاع پنل های شیشه ای و طول هر پنل شیشه ای و نوع شیشه از بابت سکریت یا لمینیت بودن شیشه و کیفیت متریال و مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها بر اساس متر مربع محاسبه و قیمت گذاری می شود. قیمت نرده شیشه ای راه پله به جهت استفاده از شیشه هایی با ارتفاع کمتر نسبت به قیمت نرده شیشه ای بالکن ارزانتر خواهد بود. در ادامه لیست قیمت انواع نرده شیشه ای با توجه به موارد ذکر شده در جدولی شرح داده می شود. به دلیل تغییرات مداوم در قیمت شیشه برای اطلاع از قیمت به روز مدل های نرده شیشه ای با کارشناسان فروش شرکت تماس بگرید.

نرده شیشه ای

حفاظ شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای به دلیل شفافیت در برابر نور و استقامت بالا در مقابل فشار می تواند به عنوان نرده بالکن استفاده شود. نرده شیشه ای بالکن با شیشه سکریت و لمینت شده در ضخامت های 8 تا 16 میلیمتر قابل اجرا است.حفاظ شیشه ای بالکن با چند سیستم مختلف مهار شیشه اجرا می شود مانند نرده شیشه ای طرح الکانس و نرده شیشه ای اسپایدر و نرده شیشه ای با پایه همراه با بست شیشه گیر.حفاظ شیشه ای تراس آکات با استفاده از بهترین مواد و قطعات تولید و اجرا می شود. با توجه به زیبایی و استقامت شیشه های امروزی استفاده از محافظ شیشه ای بالکن با استقبال زیادی مواجه شده است. شاسی بالکن شیشه ای از قطعات لولایی و ریلی آلومینیومی با دوام ساخته می شود تا در استفاده مداوم کیفیت آن تغییری نکند و در مقابل تغییرات آب و هوایی مقاوم باشد. دیواره اصلی بالکن های شیشه ای از جام های یک اندازه و شفاف از شیشه های سکریت یا لمینت می باشد که به صورت دیواره های یک اندازه است با قابلیت جابه جایی به طرفین که کمترین مانع را برای عبور نور و روشنایی بیرون به داخل بالکن ایجاد می کند. اجرای بالکن شیشه ای به حفظ پاکیزیکی فضا کمک می کند و می تواند به عنوان یک درب متحرک کشویی یا لولا دار از آن در بالکن ها استفاده کرد. حفاظ شیشه ای یک نرده تمام شیشه ای است که با هدف ایجاد یک دیواره جدا کننده بین فضای بالکن و نمای خارجی ساختمان استفاده می شود. حفاظ شیشه ای بالکن می تواند به صورت ریلی و تا شو از شیشه های سن پلاست شده دو لایه اجرا شود. انتخاب روش نصب حفاظ شیشه ای بالکن بر اساس محدودیت فضای بالکن و نحوه استفاده از آن است. تقسیم بندی پنل های شیشه ای در این نوع حفاظ بالکنی به طول دیواره های کناری بالکن و ارتفاع شیشه ها بستگی دارد. استفاده از نرده شیشه ای در راه پله و بالکن باعث افزایش دید و روشنایی نور محیط شده و ایمنی بیشتری را نسبت به نرده های فلزی و چوبی به شما ارائه خواهد کرد زیرا شیشه های استفاده شده در نرده شیشه ای فاصله ای در بیین پنل ها نداشته و این خاصیت مزیت مثبتی است که باعث شده تا خطر افتادن کودکان و حیوانات را از میان گاردهای نرده به صفر برساند. مزیت دیگر نرده شیشه ای زیباتر کردن نمای راه پله و بالکن است زیرا شیشه با ایجاد یک دیوار شفاف و یک شکل به ایجاد یک نرده مدرن و امروزی در نمای داخلی و بیرونی ساختمان می انجامد. مزیت دیگر نرده شیشه ای نسبت به سایر نرده ها سهولت در نگهداری و نظافت نرده است زیرا نرده های تمام شیشه ای به دلیل استحکام بالای شیشه ها کمترین نیازی به بازسازی و تعمیرات را دارد و برای مدت زمان طولانی کیفیت اولیه خود را نگاه خواهد داشت. در مورد نظافت نرده شیشه ای اگر در نصب نرده از شیشه های نانو شده استفاده شود دیگر نیازی به تمیز کردن مداوم نرده نخواهد بود زیرا این نوع شیشه به راحتی آلودگی محیط را از خود پاک می کند و با کمی آب بدون نیاز به هیچ ماده شوینده ای تمیز خواهد شد. در ساخت نرده شیشه ای باید استاندارد هایی رعایت شود که به شرح آن می پردازیم. اگر برای راه پله از نرده شیشه ای با پایه فلزی و بست شیشه گیر استفاده شود باید ارتفاع تمام شده نرده حداکثر 1 متر باشد و شیشه به کار گرفته شده باید حداقل ضخامت 8 میلیمتر و حداکثر 12 سانتیمتر داشته باشد. اما اگر از سیستم های نرده تمام شیشه ای استفاده شود باید ضخامت پنل های شیشه ای افزایش یابد و حداقل 14 میلیمتر و حداکثر 20 میلیمتر باشد. اما در نرده شیشه ای بالکن و تراس ارتفاع نرده باید حداقل 110 سانتیمتر باشد و نوع شیشه باید سکریت و لمینت باشد البته در اجرای نرده بالکن می توان از انواع شیشه رنگی و شفاف با توجه به دکوراسیون و نمای ساختمان استفاده کرد. در اجرای نرده های شیشه ای از انواع هندریل گرد و چهار گوش از جنس چوب , استیل و آلومینیوم استفاده می شود. این هندریل ها به دو شکل عمود بر شیشه و نصب از کنار شیشه اجرا می شود. نکته مهمی که در استفاده از هندریل شیشه ای باید رعایت کرد یک تراز بودن سطح هندریل نصب شده است. اگر پنل های شیشه ای در هنگام نصب دارای اختلاف سطح باشند این هندریل ها نیز در یک تراز افقی یکدست قرار نخواهند گرفت از رو باید در اجرای نرده شیشه ای به یکدست بودن سطح زیر سازی نرده توجه داشت.

نرده شیشه ای

 • نوع شیشه های به کار گرفته شده در بالکن ها از مدل سکورت نشکن و شفاف سوپر کلیر یا شیشه لمینت ضد ضربه با لایه محافظ پی وی به ضخامت 5/1 میلمیتر می باشد. ( دلیل اینکه این نوع شیشه ها توان بالایی در مقابل ارتشاعات بیرونی وفشار های خارجی مانند تغییر درجه هوا از سرما به گرما و بلعکس دارند استفاده از روش تولید شیشه با شوک ناگهانی است که موجب تغییر ملکول ها کیرستالی شیشه می شود).

شرکت آکات استیل از یراق آلات و اتصالات درجه یک و شیشه های سکریت تضمین شده در تولید انواع سیستم های بالکن شیشه ای با روش استاندارد و ایمن استفاده می کند.

چرا شیشه بالکن آکات بهترین انتخاب است؟

 1.  مشاوره تخصصی برای گزینش مناسب ترین مدل
 2.  استفاده از مرغوب ترین یراق آلات و اتصالات ساخت ترکیه
 3.  همکاری با یکی از بزرگترین تولید کنند گان شیشه های سکورت و لمینت
 4.  اجرای حرفه ای و استاندارد با داشتن اکیپ های نصب با تجربه
 5.  احترام به مشتری و خدمات تضمین کیفیت محصول
 6.  تعهد در انجام کار

عوامل اصلی که در قیمت بالکن شیشه ای تاثیر گذارند

اصلی ترین عاملی که در قیمت بالکن شیشه موثر است ابعاد فضای بالکن است که حفاظ در آن اجرا می شود به این ترتیب که هر اندازه متراژ بالکن بیشتر باشد قیمت حفاظ شیشه ای بالکن کاهش خواهد یافت و انجام سازه ها را برای ساختمان های بزرگ و تجاری اقتصادی تر خواهد کرد.

بالکن شیشه ای با سیستم انتقال قلتک با چرخ متحرک به پایین و بالا در یک مسیر مشخص ریل حرکت می کند و در انتهای بالکن یک فضای بازشونده است که از داخل به شکل لولایی جدا و قابل باز شدن است. تمام یراق آلات بالکن شیشه ای از متریال مرغوب با کیفیت و وارداتی است.

برای خرید بالکن شیشه ای می توانید با اجرای موارد زیر از شرکت آکات در خواست نمایید:

 1. ابعاد ارتفاع و طول بالکن را برداشت نمایید.
 2. یک تصویر از محل انجام بالکن شیشه تهیه کرده و برای ما ارسال کنید
 3. تعیین کنید که قسمت باز شو بالکن شیشه از جه سمتی باشد به داخل یا به خارج.
 4. اگر تصمیم به اجرای سقف یا کف شیشه ای دارید حتما از شیشه های سند پلاست شده استفاده کنید.

تراس شیشه ای

برای ساخت تراس شیشه ای کف های شیشه ای را  به نرده های همجنس آن نصب می کنند. کف شیشه ای دارای ضخامت بیرونی 10*30 میلیمتر و ضخامت درونی لمینیت شده 6*2 میلیمتر می باشد. پایه های ضد لغزان جهت کاهش آسیب رسانی در کف تعبیه شده اند. در طرف دیگر برای اتصال پنل های شیشه ای در کف به یکدیگر از اتصال شبکه ای سیلیکونی استفاده می شود. ضخامت نرده شیشه ای بدون قاب یا فریملس 2*10 میلیمتر همراه با لایه میانی به ضخامت 5/1 میلیمتر می باشد. ارتفاع معمول نرده های شیشه ای 110 سانتیمتر است که در صورت نیاز به ارتفاعات بیشتر اقدام به ساخت آن صورت می گیرد. تراس ها فضای از ساختمان هستند که با سقف یا بدون آن در نمای بیرونی ساخته می شوند و می توان از آنها برای استراحت استفاده کرد. برای ایجاد فضای مناسب در تراس ها که امکان استفاده در تمام روزها و فصل های وجود داشته باشد از شیشه های کیرستالی یا شفاف برای پوشش دادن فضای تراس استفاده می شود. شیشه تراس یک مانع مناسب و شیشه ای بین هوای آلوده بیرون و داخل ساختمان ایجاد می کند و به طراحان این امکان را می دهد که تراس ها را با ترکیب واستفاده از وسایل مناسب به یک محیط کاربردی و دلنشین تبدیل کنند.

 • شیشه تراس مانع و محافظ ایمنی است که خطرات جانی از افتادن افراد از تراس ها را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 • در سیستم شیشه تراس امکان باز شدن بدون هیچ خطری از شکست شیشه به طرف دیواره بیرونی تراس حرکت کند.
 • تراس شیشه ای با داشتن نوار نگهدارنده در داخل دیوار و قفل های ویژه بوسیله یک دستگیره پنل های شیشه در آن ثابت می شود تا در هنگام وزش باد های شدید از حرکت آن و احتمال بسته شدن اتفاقی پنل های شیشه ای تراس جلو گیری کند.
 • شیشه تراس از پنل های ثابت و درب های شیشه ای متحرک در طرفین تشکیل می شود.
 • شیشه تراس از اتصال بست برای ثابت کردن پنل ها استفاده نمی کند.
 • ریل های وارداتی در شیشه بالکن از شیشه های 60 سانتیمتر ساخته می شود.

داشتن مهارت کافی و آشنایی کامل به روش های نصب تمام سیستم های شیشه بالکن نیازمند صرف زمان زیاد برای بدست آوردن مهارت و دانش فنی مناسب است. گروه های اجرایی و نصب شرکت آکات استیل با داشتن مهارت فنی بالا در طی سال های طولانی با ارائه راه کار های خلاق و مهندسی در زمان نصب انوع شیشه بالکن طبق استاندارد های مهندسی شده توانسته اند سطح بالایی از رضایت را برای مشتریان محترم جلب نمایند.

شیشه ریلی بالکن - شیشه بالکن ریلی تاشو - شیشه بالکن ریلی

شیشه ریلی بالکن در موارد زیر مورد استفاده قرار می گیرد::

 1. نمایشگاه های ساختمانی و اتوموبیل
 2. حفاظ شیشه ای بالکن
 3. در فضای پاسیو
 4. رستوران ها، هتل ها،بیمارستان ها

تمام جام های شیشه ای در سیستم ریلی بالکن در بعضی روش ها بدون یراق نگهدارنده عمودی اجرا می شود که این شیوه مورد توجه زیادی قرار گرفته است و از آنجا که شیشه ریلی باید به صورت مشخص در یک مسیر ریلی جابه جا شود با نصب یراق ویژه پنل های شیشه ای به آسانی با حرکت روان به طرفین باز و بسته می شوند. با ورد سیستم های مدرن شیشه های بالکنی این شرایط به وجود آمده است تا در فصل های سرد سال فضای بالکن به محیط آرام و گرمی برای استراحت و استفاده از نور طبیعی تبدیل شود. در شیشه بالکن ریلی پنل هایی با ابعاد 40 و 60 سانتیمتر به صورت دیواره های عمودی متحرک شیشه ای وجود دارد که در فاصله بین آنها زوار ویژه ای برای جلوگیری از ورود هوا و رطوبت قرار می گیرد تا در زمان باز و بسته شدن پنل های شیشه ای عایق مناسبی برای ورد گرد و غبار به بالکن باشد.

ویژگی های مثبت شیشه ریلی بالکن عبارت است از:

 • در هنگامی هوا گرم است این امکان وجود دارد که شیشه های بالکن را به یک سمت جمع کرده و بالکن بدون مانع داشته باشید؛
 • شیشه بالکن در زمانی که جمع می شود به شکل حرفL  انگلیسی در سمت انتهای بالکن ثابت می شود و کمترین  فضا را از بالکن می گیرد؛
 • نوع شیشه استفاده شد ه در سیستم های شیشه جمع شوند باید نشکن باشد به همین دلیل شیشه های سکریت در اجرای این محصول استفاده می شود؛
 • اصلی ترین عمل در افزایش یا کاهش قیمت شیشه تاشو کیفیت و تعداد یراق و اتصالات ویژ ای است که در زمان نصب شیشه بالکن استفاده می شود؛

قیمت شیشه بالکن

کیفیت یراق آلات در نحوه کارکرد صحیح سیستم شیشه بالکن اهمیت زیادی دارد. افزایش مدت زمان استفاده از این محصول و ضمانت آن  تنها با اطمینان از کیفیت یراق آلات ممکن است. با توجه به این موضوع کیفیت و سیستم یراق آلات بر قیمت شیشه بالکن موثر است. کلیه سیستم های شیشه بالکن شرکت آکات استیل از مرغوب ترین یراق آلات درجه یک ساخته می شود. عامل دیگری که در قیمت شیشه بالکن تاثیر دارد، متراژ فضای بالکن و تراس است که در آن شیشه ریلی جمع شو در آن نصب می شود. سیستم ویژه شیشه تاشو جمع شونده با کاربرد ساده و آسان با امکان استفاده از انواع شیشه های زنگی و شفاف برای تمام ابعاد و شکل ها در تراس و بالکن قابل استفاده است که قیمت نسبت به مدل های قدیمی شیشه بالکن به صرفه  تر و مناسب تر است. از میان تمام نکات مثبت این سیستم شیشه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. امکان تلفیق سیتم های شیشه ای ریلی قدیمی و مدرن
 2.   امکان اجرا با انواع شیشه های طرح دار و ساده
 3.  مزیت نصب در تمام مناطق با شکل سازه های متفاوت
 4.   ایمنی و استحکام بسیار بالا نسبت به سیستم های قدیمی 
 5.   نداشتن محدودیت در اجرا برا متراژ ها بسیار بالا

در لیست زیر قیمت شیشه بالکن بر اساس متر مربع آورده شده است

لیست قیمت شیشه بالکنی
متراژ (متر مربع) مدل حفاظ شیشه ای بالکن سفید مدل حفاظ شیشه ای بالکن سیلور مدل حفاظ شیشه ای بالکن برنزی مدل حفاظ شیشه ای بالکن طرح چوب
1-10 650000تومان 680000تومان 750000تومان 750000تومان
10-20 590000تومان 650000تومان 680000تومان 680000تومان
20-30 580000تومان 580000تومان 590000تومان 590000تومان
 

حفاظ بالکن شیشه ای / حفاظ شیشه ای بالکن / حفاظ شیشه ای:

بهینه سازی نور طبیعی ، تهویه مناسب و بهرگیری از دامنه دید بیشتر و بهتر از مزایای نصب و بکارگیری حفاظ بالکن شیشه ای می باشد. حفاظ شیشه ای گزینه مناسب و منطقی برای ساختمان هایی است که نیازمند تهویه و فضای بیرونی بیشتری می باشد. در پروژه های تجاری بالکن های شیشه ای استفاده می شود که دارای درب موازی با شیشه ها می باشد و به این طریق دسترسی به فضای خارجی را فراهم می سازد. ترکیب این دست از بالکن ها علاوه بر شکیل سازی امکان بهرگیری ازفضاهای خارجی را به خصوص در طبقات بالاتر ساختمان فراهم می سازد. حفاظ شیشه ای به سبب سادگی ظاهر و زیبایی شیشه با ایجاد یک سازه شفاف و یکدست مورد علاقه طراحات به ویژه مهندسان و معماران مدرن امروزی قرار گرفته است. حفاظ شیشه تنوع زیادی در روش های نصب دارد زیرا اتصالات و یراق آلات آن بسیار جامع و گسترده است. نکات مثبت حفاظ شیشه ای بالکن شامل مواردی مانند شیوه استاندارد در اجرا، زمان نصب سریع ودقیق، امکان استفاده در خارج و داخل ساختمان، زیبایی و ایمنی بالا، نظافت و نگهداری آسان. از حفاظ شیشه‌ای در تامین ایمنی برای بالکن، پله، تراس و استخر استفاده می شود نکته مهم در این محصول استفاده از پروفیل های یو شکل آلومینیوم که به دو صورت دفنی و روکار برای ثابت نگهداشتن شیشه های لمینت استفاده می شود. حفاظ شیشه ای با اجزای نرده های استیل و آلومینیوم که با نام نرده استیل شیشه خور شناخته می شود برای استفاده در ساختمان های عمومی مثل هتل ها و فرودگاه ها مناسب است. اهمیت به ایمنی در ساختمان های امروزی که ارتفاع و تعداد طبقات در آنها به چندین متر می رسد بسیار زیاد است. حفاظ شیشه ای بالکن مانع مناسبی است که به کاهش خطرات کمک می کند و با ایجاد یک محافظ شیشه ای نمای بیرون ساختمان را زیباتر و امروزی می کند. حفاظ شیشه ای بالکن از انواع شیشه سکریت با ضخامت های 8 ، 10 ، 12 با اتصالات مقاوم به فرسایش و رطوبت از جنس آلومینیوم و استیل ساخته می شود. هزینه حفاظ شیشه ای به مدل و ارتفاع آن بستگی دارد و قمیمت آن از نظر کاهش هزینه های جانبی به صرفه است.

پنجره بالکن تاشو – پنجره شیشه ای تاشو

سیستم پنجره شیشه ای تاشو از محصولات شرکت آکات استیل است که ویزگی ها مثبت آن به شرح زیر است.

 • پنجره تاشو به روش آکاردئونی باز و بسته می شود و تمام فضای پنجره را پوشش می دهد.
 • پنجره بالکن تاشو در ابعاد متنوع قابل نصب و ساخت است.
 • پنجره تاشو به سبب سهولت در کاربرد امکان اجرا و استفاده در تمام ساختمان ها را دارد.

پنجره بالکن با پنجره دو جداره تفاوت دارد که به صورت موردی به توضیح آن می پردازیم:

 1. در پنجر بالکن تاشو کلیه پنل ها امکان باز و بسته شدن دارند اما پنجره دوجداره این ویژگی را ندارد.
 2. وسعت دید در پنجره های شیشه ای تاشو به دلیل عدم استفاده از فریم ها فلزی در اطراف پنل ها از پنجره دوجداره بیشتر است.
 3. شیشه استفاده شده در پنجره تاشو از نوع سکریت یا لمینت است که نسبت به پنجره دو جداره ایمنی بیشتری دارد.
 4. قمیت ساخت و نصب پنجره بالکن از پنجره دو جدار کمتر و مقرون به صرفه تر است.

قیمت بالکن شیشه ای ریلی/ قیمت شیشه تاشو بالکنی/ قیمت تراس شیشه ای

امروزه استفاده از تراس شیشه ای و بالکن شیشه ای به دلیل مزایای مثبتی که دارند افزایش یافته است به همین دلیل اطلاع از نحوه قیمت گذاری آن ها برای افرادی که قصد خرید این محصول را دارند مهم است. شیشه تراس و شیشه بالکن با زیبایی و امنیت که به ساختمان می دهند برای ساختمان های مناسب هستند که افزایش وسعت دید و بهر گیری از نور طبیعی خورشید در آن ها اهمیت دارد. قیمت تراس شیشه ای و قیمت شیشه بالکن بر اساس کیفیت اتصالات و شیشه استفادع شده در ساخت این محصولات بر مبنای مترمربع محاسبه می شود. در ادامه این مقاله به معرفی عواملی که در تعیین قیمت بالکن شیشه ای ریلی و تراس شیشه ای موثر است می پردازم.

عواملی که در قیمت شیشه تاشو بالکنی موثر هستند عبارتند از:

 1. در صورتی که شکل بالکن به صورت قوس دار یا زاوبه دار باشد قیمت شیشه بالکن افزایش نی باید.
 2. هر اندازه متراژ بالکن یا تراس بیشتر باشد قیمت شیشه تراس کمتر می شود.
 3. نوع شیشه و ضخامت آن در قیمت موثر است.
 4. شیشه های رنگی نسبت به شیشه ساده گرانتر است.

شیشه بالکن ریلی - شیشه بالکن تاشو

شیشه بالکن ریلی مزایا و وبژگی های مثبتی دارد که نسبت به مدل های دیگر برتری دارد در ادامه به معرفی این ویژگی ها می پردازیم.

 1.  شیشه بالکنی ریلی نسبت به مدل های دیگر حفاظ شیشه ای فضای کمی از بالکن را اشغال می کند.
 2. کیفیت این محصول بسیار بالا است به همین دلیل زمان تضمین ایمنی آن نسبت به مدل های دیگر بیشتر است.
 3. در فاصله های زیاد در بالکن های بزرگ بدون کمترین مشکلی قابل اجرا و استفاده است.
 4. عایق رطوبت و هوای بسیار مناسبی است که امکان تلفیق با مدل های دیگر حفاظ شیشه ای را دارد.

بالکن شیشه ای تاشو با ایجاد دیواره شیشه ای باز شوند بهترین محصول برای اجرا یک محافظ شیشه ای در نمای بیرونی بالکن است. ویزگی های مثبت بالکن شیشه ای تاشو عبارت است از:

 1.  ساخت و طراحی بر اساس طراحی مشخص
 2.  استفاده از قطعات استیل و آلومینیوم ضد زنگ
 3.  پوشش مناسب بین پنل های شیشه جهت جلو گیری از ورد رطوبت و گرد خاک
 4. ابعاد استاندارد که کنترین فضای بالکن را در زمان بسته شدن اشغال می کند
 5. زیباتر کردن نمای ساختمان به دلیل استفاده از شیشه های یک شکل و منظم

شیشه آکاردئونی تراس - شیشه آکاردئونی بالکن

شیشه آکاردئونی سیستم جدید شیشه های تاشوی بالکنی است که با اتصال متغیر و انعطاف پذیر امکان نصب حفاظ شیشه ای را در هر سطح و مکانی فراهم کرده است. شیوه اجرای شیشه آکاردئونی به شکل دیواره ای از پنل های شیشه ای در یک راستا به صورت عمودی و سوار بر یک ریل آلومینیومی می باشد.

 • شیشه آکاردئونی در زمان جمع شدن به صورت یک ستون چند لایه در کنار بالکن قرار می گیرد.
 • شیشه آکاردئونی بالکن از نوع نشکن و دو لایه لمینت شده با ضخامت های استاندارد می باشد.
 • شیشه آکاردئونی بالکن بر اساس ابعاد اختصاصی برای هر بالکن ساخته می شود.
 • اتصالات شیشه بالکن از نوع مرغوب وساخت معتبرترین شرکت های ترکیه ای است.

بالکن شیشه ای تاشو

با رواج آپارتمان سازی و کمبود زمین برای ساخت خانه های حیاط دار بالکن ها در نمای ساختمان به عنوان حیاطی کوچک در طبقات جایگزین خانه های ویلایی شده اند. از این رو اجرای یک حفاظ مناسب که مانع ورود گرد غبار و سرما، گرما به داخل ساختمان ضرورت پیدا خواهد کرد. بالکن شیشه ای تاشو یک انتخاب مناسب برای ایجاد یک فضای مناسب در بالکن است این محصول از شرکت آکات استیل برای استفاده در ساختمان های امروزی مانند برج های مسکونی و تجاری انتخاب می شود.

مکان اجرای شیشه بالکن باید شرایط زیر را داشته یاشد:

 1. کف بالکن از پوشش مناسب مانند سنگ و بتن باشد.
 2. دیواره های کناری بالکن استحکام کافی برای نصب اتصال شیشه گیر را داشته باشد.
 3. سقف بالکن در یک امتداد با کف بالکن باشد.

بالکن شیشه ای تاشو امکان استفاده از فضای داخلی بالکن را در تمام ایام سال می دهد و می تواند به عنوان یک عایق شفاف در برابر نفوذ سرما و آلودگی هوا در تمام فصول سال محیط مناسبی را در بالکن برای استفاده افراد فراهم کند. علاوه بر این قابلیت باز و بسته شدن شیشه ریلی بالکن به دخل و خارج امکان نظافت راحت پنل های شیشه ای را به ما می هد. آلیاز ریل استفاده در بالکن شیشه ای تاشو ازنوع ضد زنگ و آلومینیومی می باشد.

معرفی انواع مدل های بالکن شیشه ای

شرکت آکات استیل برای معرفی بهتر بالکن شیشه ای در این مقاله به توضیح کامل در رابطه با مزیت ها و مدل های کاربردی آن و شیوه استفاده از شیشه های ریلی بالکن پرداخته است و در ادامه به معرفی انواع بالکن شیشه ای می پردازیم. تمام مدل های شیشه ریلی بالکن که شرح داد شد یک ویژگی مثبت و مشترک دارند و آن ایجاد یک پوشش شیشه ای مناسب برای بالکن ها و تراس ها در ساختمان های مسکونی و آپارتمان ها که یک محافظ ایمن و زیبا در برابر آلودگی هوا و تغییرات جوی می سازد. تمام مدل های بالکن شیشه ای از ترکیب اتصالات آلومینیومی و شیشه های سکریت ولمینت نشکن ساخته می شوند که استفاده از آلومینیوم در این محصول نسبت به پنجره های فریم لس کمتر بوده در نتیجه چشم انداز بیشتری به شما ارائه می کند. این محصول در استخر ها بدون سقف در طبقات بالایی می تواند به عنوان محافظ دیواره استخر نیز استفاده شود..

نام برخی از مدل های شیشه ریلی بالکن عبارت است از:

 1. شیشه بالکن متحرک بدون فرم
 2. شیشه بالکن تاشوی ریلی
 3. شیشه بالکن بازشوی پنجره‌ای
 4. حفاظ شیشه ای بالکن
 5. نرده شیشه‌ای بالکن

نصب بالکن شیشه ای

شرکت آکات استیل اولین و بزرگترین سازنده انواع بالکن شیشه ای است که با اجرای تعداد زیادی پروژه موفق در زمینه طراحی و نصب انواع شیشه بالکن متحرک با استفاده از قطعات و اتصالات آلومینیوم مرغوب و شیشه های باکیفیت لمینت شده امنیت و زیبایی بالکن و تراس ها را فزایش داده است. اگر در نصب حفاظ شیشه ای بالکن از اتصالات بی کیفیت استفاده شود خطر شکست پنل های شیشه و بروز خطرات جانی افزایش می یابد. حفاظ شیشه ای بالکن آکات به راحتی قابل باز و بسته شدن است و کیفیت قطعات آن بسیار بالا بود و می توان از این محصول برای سالهای متوالی استفاده کرد.

استاندار مشخصی برای نصب شیشه بالکن متحرک وجود دارد که عبارت است از.

 1. پنل های شیشه باید ارتفاعی بین 60 تا 250 سانتیمتر داشته باشد.
 2. اگر قصد اجرای حفاظ استیل در بالکن دارید محل نصب بالکن شیشه ای را در بالکن مشخص کنید.
 3. محلی برای نصب نگهدارنده پنل ها شیشه ای د ر سقف بالکن در نظر بگرید.

حصار شیشه ای بالکن

نرده های شیشه ای ساخت های مهندسی مرسوم و شکیلی در بسیاری از قسمت های داخلی و خارجی ساختمان ها هستند که حفاظی مطمئن ، محکم و در عین حال درخشان و شفاف را خلق می کنند. حصار شیشه ای بالکن شبکه ای و لمینت شده می تواند نمایی زیبا بیافریند که فاقد هرگونه آلودگی و سد سازی در مقابل دیدگان باشو نرده های شیشه ای را می توان در بالکن های بیرونی راه پله ها و موارد متنوع در داخل ساختمان به کار گرفت همچنین می توان این نرده ها را با انواع متنوع درب های آلومینیومی ترکیب کرد و محصولی موسوم به نام بالکن ژولیتی ایجاد کرد. نرده های شیشه ای را با کیفیتی می سازند که قادر است در مقابل تغییرات آب وهوا ثابت باشد و بدون هیچگونه شکستگی تاب بیاورد. این استقامت به واسطه لایه میانی محکم و یونیزه شده آن می باشد.

خواندن 1440 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 24 مهر 1399 14:58