یکشنبه, 19 مهر 757 12:00

حفاظ استیل اجرا و فروش قیمت حفاظ استیل پنجره،بالکن،درب ورودی و بانکی

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
حفاظ استیل حفاظ استیل حفاظ استیل

حفاظ استیل

استفاده از حفاظ استیل به منظور جلوگیری از ورود ناخواسته افراد و حفاظت از داخل ساختمان های تجاری اداری مسکونی و .... اجرا می شود. محل نصب حفاظ استیل می تواند بسته به کاربرد آن در مکان های مختلفی از ساختمان تغییرکند. به طور معمول محل نصب حفاظ استیل پنجره ها در طبقه اول ساختمان و حفاظ استیل بالکن ها از نوع حفاظ بانکی است و درب های ورودی موسوم به حفاظ درب استیل می باشد. محصول بکار رفته می تواند در کیفیت های مختلفی تولید شود مانند استیل 201 ، استیل 304 و 316 که اولی بی کیفیت است و معمولا پس از گذشت زمان کوتاهی دچار زنگ زدگی و تغییر رنگ می شود. استیل 304 و 316 به تربیت بهترین نوع استیل می باشد که دستخوش تغییر رنگ و اکسیدگی نمی شود.  در ادامه به بسط و توضیح راجع به حفاظ استیل پرداخته شده است.

حفاظ استیل

انواع استیل در حفاظ

استیل ها بسته به ترکیب و نحوه تولیدشان به دسته های مختلفی تقسیم می شوند که در زیر به معرفی اجمالی آنها پرداخته ایم:

استیل 201

این نوع حفاظ استیل از آن جهت کربنی خوانده می شود که در ترکیب خود دو درصد کربن دارد وهمین امر به سخت تر شده محصول استیل می انجامد. محیط نصب آن معممولا در داخل ساختمان ها می باشد چرا که در فضای بیرونی و تغییرات آبو هوایی ممکن است دستخوش تغییر و زدگی شود. البته برای مقاوم کردن آن برابر عوامل بالا پوشش های پودری بر روی آن تعبیه می شود.

استیل 304

این نوع استیل با کیفیت است و برخلاف نوع 201 آن دچار زدگی و یا اکسیدگی نمی شود. این موضوع از آن جهت است که در ترکیب این نوع فولاد ازآلیاژهای کروم و نیکل در کنار فولاد استفاده شده است وهمین امر به نفوذ ناپذیری آن در مقابل تغییرات جوی و آبو هوایی می انجامد. وجود کروم نیز از خوردگی محصول جلوگیری می کند. بافت مقاومی دارد و علاوه برآن زیبایی و کیفیت اولیه خود را برای مدت های طولانی حفظ می کند.

استیل 316

با کیفیت ترین و بادوام ترین نوع استیل به کار رفته در حفاظ های استیل لوله های استیل 316 است. لایه ای مخصوص و بسیار مقاوم در آن تعبیه شده است  که در مقابل زنگ زدگی و خراش بسیار مقاوم است . این نوع استیل در محیط های مختلف امکان اجرا را دارد اما معمولا نصب آن در محیط های صنعتی و پر فشار توصیه می شود. همانند استیل 304 نیازی به مراقبت و نظافت ندارد.

چرا استیل با کیفیت؟

 • در مقابل تغییر آب وهوا و رطوبت، بارش باران و برف مقاوم است و دچار تغییر رنگ و زنگ زدگی نمی شود.
 • ضد خش و خوردگی است و دچار زدگی نمی شود.
 • زیبا درخشان و شکیل است و نمایی لوکس را به ارمغان می آورد.
 • نگهداری از آن آسان است و نیاز چندانی به نظافت و مراقبت ندارد به صرفه اقتصادی می انجامد و نیازی به تعویض و تعمیر ندارد.

حفاظ استیل

حفاظ استیل بانکی

 • نصب و اجرای حفاظ استیل در بانک ها از اهمیت بسیاری برخوردار است و امروزه به مهمی غیرقابل اجتناب بدل شده است. به منظور جلوگیری از سرقت سارقان از بانک باید حفاظ بانکی را نصب کرد و اجرای این مهم را باید به گروهی زبده و کاربلد واگذار کرد. واجب است که استیل بکار رفته از نوع با کیفیت باشد که مقاومت بالایی در مقابل تغییرات محیطی ازخود نشان دهد همچنین طریقه نصب نیز باید از استانداردهای لازم برخوردار باشد. حفاظ استیل بانکی پشت درب ها و پنجره های سراسری بانک ها نصب می شوند.
 • به طور کلی لوله های استیل را به صورت عمودی و در فواصل معین و موازی یکدیگر نصب می کنند و در حفاظ استیل بانکی باید میلگرد نیز در داخل لوله ها کارگذاشته شود تا به امنیت هر چه بیشتر کمک کند. شایان ذکر است که این حفاظ های استیل درب به درب استیل نیز موسوم هستند و می توان آنها را به سیستم دردگیر نیز مجهز کرد. رنگ های متفاوتی را نیز می توان تعبیه کرد اعم از مات و براق .

حفاظ استیل بانکی

حفاظ استیل بالکن

 • بالکن ها و تراس ها در هر طبقه ای از ساختمان و یا برج ها می تواند یکی از خطر ناکترین فضاها در بنا تبدیل شود، اگر به حفاظ مجهز نباشد. انواع حفاظ در بالکن و تراس ها نصب می شود اما همگی به مقاومت حفاظ استیل بالکن نمی رسد؛ چه به لحاظ عمر و چه به لحاظ ضربه پذیری. حفاظ بالکن جهت جلوگیری ازسقوط افرا حیوانا ت و اشیا تعبیه شده است و بیشتر جنبه ایمنی دارد اما حفاظی که بعد از مدتی نیازمند تعویض و یا تعمیر شود چندان خوشایند نیست کما اینکه این تعمیر به واسط پوسیدگی و یا زنگ زدگی باشد. بسته به ارتفاع حفاظ از زمین تا لبه یا تا سقف کاربرد آن نیز کمی تغییر می کند برای مثال حفاظ از زمین تا سقف علاوه برممانعت از سقوط افراد به جلوگیری از ورورد سارقین می پردازد.
 • توصیه می شود که در حفاظ باکن به انتخاب نوع استیلی بپردازید که دستخوش تغییر رنگ و زنگ ردگی و پوسیدگی نشود به عبارت دیگر باصرف کمی هزینه بالاتر استیل با کیفیت و اصل را استفاده کنید که همان استیل 304 و 316 می باشد . به این ترتیب علاوه بر صرفه جویی اقتصادی در بلند مدت محصولی را خواهید داشت که زیبایی و جذابیت خود را حفظ می کند .

حفاظ استیل بالکن

حفاظ استیل پنجره

 • پنجره ها یکی دیگر از ورودی های ساختمان ها می باشند که احتمال ورود ناخواسته افراد از طریق آنها به داخل ساختمان ها وجود دارد. از اینرو کارشناسان صنعت ساختمان به تولید و معرفی انواع حفاظ استیل پنجره روی آورده اند که حفاظ استیل پنجره یکی از بهترین آنهاست. این بهترین بودن چه به لحاظ امنیت و زیبایی و چه به لحاظ صرف اقتصادی ثابت شده است. حفاظ استیل پنجره امکان اجرا در انواع پنجره و طبقه را دارد ولی معمولا به واسطه ارتفاع کم و امکان ورود سارقین برای طبقات پایینی توصیه می شود.
 • حفاظ استیل پنجره در رنگ ها و طرح های گوناگون تولید می شود به طوری که می تواند به انواع طرح های ساختمانی و سلیقه های گوناگون هماهنگ شود. امنیت و زیبایی از مزایای اصلی حفاظ استیل پنجره است با این وجود به این دلیل که نیاز چندانی به نظافت ندارد نگهداری از آن بسیار اسان است. از طرف دیگر اگر اجرای آن توسط کارشناسانی با تجربه به درستی صورت گیرد و جنس بکار رفته نیز با کیفیت باشد به صرفه جویی اقتصادی می انجامد و صاحبان منازل و بناها را از دردسر تعمیر و تعویض آسوده خاطر می سازد چرا که دوام و مقاومت را در خود دارد.

حفاظ استیل پنجره

حفاظ استیل درب ورودی

ایمنی درب های ورودی آپارتمان ها با نصب حفاظ استیل بیشتر شده و اطمینان خاطر از امنیت یک ساختمان را بیشتر می کند. حفاظ استیل درب ورودی آپارتمان از نوع ضد سرقت است که با میله های فولادی و پروفیل های استیل تقویت شده است. فرم این نوع حفاظ استیل از پروفیل 40*40 میلیمتر است که داخل این فرم لوله استیل قطر 25 میلیمتر کار گذاشته می شود و برای محکم تر شدن حفاظ میلگرد های فولادی داخل لوله های استیل قرار می گیرد. لولا و جای قفل در حفاظ استیل درب ورودی از نوع استیل 304 است به همین دلیل هرگز زنگ زدگی یا پوسیدگی ندارد. مزایای استفاده از حفاظ استیل درب ورودی عبارت است از:

 • افزایش ایمنی درب های چوبی یا آهنی
 • زیبایی بیشتر نسبت به حفاظ های آهنی
 • دوام و استقامت بالا
 • نگهداری و استفاده آسان

حفاظ استیل درب ورودی

حفاظ استیل دور استخر

 • حفاظ استیل موسوم به دور استخر جهت جلوگیری از سقوط ناگهانی افراد به داخل استخر ها تعبیه می شود و همچنین در داخل استخر و کناره پله های استخر نیز نصب می شود. استیل به کار رفته باید با کیفیت باشد چرا که تماس دائمی با آب و رطوبت باعث اکسیدگی و پوسیده شدن آن می شود. پس به جد توصیه می شود که استیل 304 و یا استیل 316 را استفاده کنید.
 • طرح و رنگ های متفاوتی وجود دارد. از اینرو می تواند با در نظر گرفتن سلیقه افراد و همینطور طرح و دکوربندی محیط افراد محصولی زیبا شکیل هماهنگ و با کیفیت را در کنار خود تماشا کرد.

حفاظ استیل دور استخر

حفاظ های استیل در انواع گوناگونی تولید می شود

آنچه که حفاظ استیل را از دیگر انواع حفاظ متمایز می کند فولادی است که در ان بکار میرود. این نوع فولاد ضد زنگ و سخت است که به ان نام موسوم به استیل می گویند. بسته به نوع ومیزان الیاژی که برای آن بکار گرفته می شود کیفیت های گوناگونی خوهد داشت. اندازه ی آلیاژهای بکار رفته کربن و فولاد استیل در کیفیت های 201 ، 304 و 316 متفاوت است و از اینرو هرکدام از بدترین به بهترین طبقه بندی می شوند.بدیهی است که استیل 304 و 316 به دلیل کیفیت بالاتر گرانتر باشند اما در عین حال ایمن تر زیباتر ومقاومتر نیز هستند.

حفاظ استیل امنیتی

 • حفاظ استیل موسوم به امنیتی در بانک ها و طبقات پایین تعبیه می شوند. یکی از ویژگی های منحصر به فرد واصلی انها میلگردهایی است که در داخل آنها کارگذاشته می شود. این میلگردها در لوله های عمودی و افقی استیل بکار می روند.
 • علاوه بر این پروفیل های مورد نیاز نیاز کار گذاشته می شود. این پروفیل ها 40 در 40 هستند.  همانطور که اسم بر می آید اجرای این نوع حفاظ به صورت جوشی است و هیچ گونه رولرپلاک و یا پیچی در آن استفاده نمی شود.
 • به طور کلی نحوه اجرای این نوع حفاظ استیل به این صورت است که لوله ها و پروفیل ها را با جوش به یکدیگر مونتاژ می کنند. به غبارت دیگر ابتدا پروفیل ها سوراخ می شوند و بعد به صورت کلاف در می آیند در مرحله بعد میلگردها را داخل لوله ها می گذارند و سپس آنها را به یکدیگر جوش می دهند تا کاملا متصل و محکم شوند.

حفاظ استیل امنیتی

حفاظ استیل لوله ای یا خطی

 • در این نوع حفاظ استیل جوش و یا میلگردی و قوطی وجود ندارد و برای نصب لوله های استیل به دیوار از کف کوب رولپلاک و پیچ استفاده می شود. مکان مناسب آن معمولا طبقات بالایی می باشد به این لحاظ که میلگردی داخل آن تعبیه نشده نمی تواند مانند حفاظ جوشی یا بانکی از ورود سارقان جلوگیری کند. بر این اساس قیمت آن نیز کمتر از حفاظ بانکی استیل است.

حفاظ استیل نردبانی

 • حفاظ استیل نردبانی در محل پروژه تولید نمی شود و تنها پس از انجام کار کارگاهی در محیط کارگاه به محل پروژه انتقال و سپس در آنجا نصب می شود. دلیل این امر این است که امکان کلاف کردن آن و همینطور جابجایی مطمئن آن وجود ندارد. برای تولید آن در کارگاه باید دو عدد پروفیل سوراخ کاری شده را در طرفین حفاظ اجرا کرد و سپس لوله ها را در سوراخ ها گذاشته و به پروفیل جوش داد.

قیمت حفاظ استیل

 • در قیمت گذاری حفاظ استیل عوامل مختلفی دخیل هستند. عواملی از قبیل محل اجرای حفاظ استیل : توضیح اینکه قسمت هی مختلف ساختمان به دلایل فنی گوناگون به اجرای متفاوتی نیاز دارند و همین امر در نحوه قیمت گذاری موثر است برای مثال حفاظ استیل بانکی در مقابل حفاظ پنجره گرانتر است چرا که مواد بکار رفته بیشتر و روش اجرا متفاوت است.
 • از دیگر موارد جنس و کیفیت استیل بکار رفته است . طبیعی است که استیل های با کیفیت تر و مقاومتر قیمت بالتری دارند به این ترتیب 316 از 304 گرانتر است هر چند که هر دو در دست باکیفیت ها قرار دارند و هر دوی انها تفاوت بارزی از استیل بی کیفیت 201 دارند. استیل های 304 به صورت دسته ای قیمت گذاری می شوند. مثلا دسته 1 تا 10 و یا 10 تا 20 متراژ نهایی کار در تعیین قیمت نیز موثر است . مشخص است که متراژهای بالاتر هزینه اجرایی بیشتری خواهند داشت. امکان اجرا در شهرستان های غیر از تهران و کرج  نیز وجود دارد که بسته به تامین شرایط خاص امکان پذیر است. به طور کلی محل پروژه، جنس بکار رفته متراژ و نوع نصب و اجرا و همچنین هزینه حمل و نقل در تعیین قیمت حفاط استیل دخیل هستند.
ردیف نوع حفاظ استیل متراژ قیمت (ریال)
1 حفاظ استیل پنجره 5 تا 40 متر 14500000
2 حفاظ استیل بالکن 5 تا 20 متر 13500000
3 حفاظ استیل بانکی 10 تا 100 متر 13000000
4 حفاظ استیل درب ورودی 4 تا 10 متر 18500000

گروه آکات با بهره گیری از محصولاتی با کیفیت و همراهی کارشناسان حرفه ای و با تجربه سالها به خدمت رسانی به شما مشتریان محترمی افتخار دارد که از نتیجه نهایی خشنود هستند و این رضایت به دلگرمی و انگیزه این گروه برای به روز بودن و فعالیت بیشتر انجامیده است.

قیمت حفاظ استیل

نحوه تعیین قیمت حفاظ استیل

موارد مشخصی وجود دارد که قیمت حفاظ استیل را مشخص می کند؛ به موارد زیر توجه کنید:

# توانایی و تجربه تکنسین نصب حفاظ استیل

اگر سفارش اجرای حفاظ استیل توسط شرکت تخصصی یا افراد بی تجربه و با مهارت کم انجام شود بدون شک نتیجه نهایی مطلوب نخواهد بود، برای همین آکات با نیروی اجرایی با تجربه و ماهر تمام مراحل نصب حفاظ استیل را با استاندارد های مهندسی شده انجام می دهد. در نتیجه هزینه دستمزد نصاب یکی از موارد مهم در قیمت حفاظ استیل است.

# شرایط مکان اجرای حفاظ استیل

در صورتی که شرایط محل نصب حفاظ استیل نیاز به تغییرات و یا استفاده از ابزار و وسایل خاصی ماننده نردبان بلند و داربست فلزی برای انجام مراحل اجرای حفاظ استیل باشد باید خریدار  هزینه این موارد را در قیمت حفاظ استیل در نظر داشته باشد.

# فاصله مکان پروژه حفاظ استیل

هزینه اجرای حفاظ استیل دقیقا مانند بسیاری از محصولات و خدمات ساختمانی ، متفاوت است. به طور معمول، قیمت حفاظ استیل در مراکز شهری، مثل تهران ارزان تر از محل خارج از مرکز مثل یک شهرستان کوچک است.

# آلیاژ حفاظ استیل

کیفیت آلیاژ حفاظ استیل اصلی ترین عامل تعیین کننده در قیمت حفاظ استیل است که در میزان هزینه نهایی حفاظ استیل موثر است. برای نمونه ساخت حفاظ استیل 201 در مقاسیه با حقاظ استیل 304 قیمت کمتری دارد.

خواندن 4098 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 09 شهريور 1400 13:24