درب استیل درب استیل

درب استیل و قیمت درب استیل ورودی، طلایی، مغازه، ضد سرقت

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

درب استیل

بر اساس کیفیت متریال سازه قیمت درب استيل دارای مشخصاتی است که باعث برتری آن نسبت به دیگر درب ها می شود و انتخاب آن را منطقی می کند. درب استیل از پروفیل استیل با کیفیت و ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی تولید می شود و همین امر باعث می شود که برخلاف درب های چوبی حتی با کیفیت که پس طی مدت زمان طولانی دچار رطوبت و پوسیدگی شوند درب های استیل همچنان مقاوم و بدون تغییر باقی بماند. از طرف دیگر درب های آهنی نیز با گذشت زمان کیفیت و زیبایی اولیه خود را نخواهند داشت و ممکن است به دلایل مختلف دستخوش زنگ زدگی شود اما در مقابل درب های استیل به دلیل ترکیب مقدار استاندارد و اندازه گیری شده نیکل و کروم با آهن در مقابل هرگونه تغییر و اکسیده شدن مقاوم است. یکی دیگر از نقاط عطف درب های استیل امنیت و نفوذ ناپذیری بالای آن ها در برابر ورود غیر مجاز افراد و یا ورود سارقین است.

درب استیل

همچنین امکان پیاده کردن طرح های مختلف از جمله خش دار و سه بعدی و ... بر روی درب های استیل وجود دارد. رنگ بندی های متنوع به صورت های مات و براق که می تواند در هر چه زیباتر و شکیل شدن نمای ساختمان نیز بیافزاید. علاوه بر آن امکان تلفیق سنگ و چوب در طراحی درب ها وجود دارد، ترکیب شیشه های سکوریت نشکن با درب استیل خلق زیبایی و نوآوری در طراحی این سازه ساختمانی می انجامد. اتصالات و دستگیره ها نیز در رنگ ها و طرح های متنوع و از جنس استیل با کیفیت 304 می باشد. امکان نصب انواع قفل از ساده گرفته تا برقی و همینطور قفل ضد سرقت نیز بسته به نیاز و درخواست مشتری قابل اجرا است. می توان درب های استیل را به صورت تک لنگه یا دولنگه و در ابعاد مختلف تولید کرد. نصب و زمان اجرای درب استیل سریع و کوتاه است و نظافت و تمیز کردن آن بسیار آسان است. این درب عایق بسیار مناسبی در مقابل هدر رفت گرما و سرما و انتقال سر و صدا می باشد. اکنون به معرفی انواع استیل درب استیل در ساختمان ها می پردازیم.

درب استیل ضد سرقت

درب استیل ضد سرقت امکان ورود سارقین به داخل ساختمان را غیر ممکن می سازد و این امر به این خاطر است که شاسی بدنه درب استیل مقاومت بسیار بالایی دارد و تمام اتصالات درب با پرس و جوشکاری حساس و دقیق آرگون اجرا شده است. در نتیجه درب استیل ضد سرقت سد و مانع قوی و مستحکمی در مقابل نفوذ سارقان می باشد. لولاهای درب بسیاز محکم بوده و امکان جدا کردن آنها از درب وجود ندارد. قفل هایی که به درب نصب می شود چند تکه و فولادی می باشد و برای باز و بسته کردن آن حتما باید به کلیدها مخصوص به مجهز بود. ضخامت ورقه ها و پروفیل های درب ضد سرقت نباید کمتر از دو میلیمتر باشد و به این ترتیب امنیت و نفوذ ناپذیری درب را تقویت می کند.

درب استیل ضد سرقت

درب استیل مغازه

نصب درب استیل ضد سرقت در مغازه ها از جمله طلا و جواهر فروشی ها و یا اصناف شاغل در کار فروش سکه و ارز بسیار حائز اهمین است. از طرف با هماهنگی مشتری و بنا به درخواست او درب مغازه ها بهتر است که طوری طراحی شود که امکان دید از خارج به داخل را فراهم کند. به عبارت دیگر با تلفیق شیشه های ضد گلوله با فولاد استیل ضد زنگ و با کیفیت هم امنیت را تضمین کرد و هم دید داخلی به افراد خارج از مغازه را داد. علاه و بر آن این ترکیب و تلفیق به زیباتر شدن نمای مغازه می انجامد. در این درب استیل ضد سرقت انواع قفل های برقی و ویژه ضد سرقت نصب می شوند. قفل هایی که کنترل زمان باز و بسته شدن آن می تواند با تصمیم صاخب مغازه صورت بگیرد. شاسی درب مغازه تمام استیل، سنگین و بسیار مقاوم است به حدی که فشار بسیار بالایی را تحمل می کند. درب استیل مغازه به صورت تک لنگه و دو لنگه عرضه می شود و دهنه مغازه تعیین کننده تعداد لنگه های درب می باشد. نگهدارنده امنیتی درب از لوله ها و پروفیل های استیل ساخته و داخل فریم های درب کار گذاشته می شود. حتی تعیین نوع شیشه نیز برعهده مشتری است به عبارت دیگر امکان نصب هر دو نوع شیشه سکوریت ساده و همچنین ضد گلوله بر روی و داخل نمای درب وجود دارد با این حال توصیه می شود برای مشاغلی چون طلا فروشی و خرید و فروش ارز شیشه های ضد گلوله کار گذاشته شود.

درب استیل مغازه

درب استیل دکوراتیو

درب استیل دکوراتیو برای ساختمان ها منازل و ویلاها بسیار مناسب می باشد. طرح های قابل اجرا بسیار متنوع بوده و حتی تا اجرای طرح های فانتزی نیز پیش می رود. این درب استیل بسیار لوکس و شکیل است و با تلفیق ورق های با کیفیت استیل و شیشه های سکوریت شده تولید می شود. لازم به بیان است که رنگ بندی متنوع هم در ورق های استیل و هم در شیشه های سکوریت نصب شده به روی درب وجود دارد و این طرح داری تا جایی پیش می رود که می تواند شیشه ها با طرح های سند پلاست تولید کرد. اتصالات دستگیره ها و لولاها می تواند به صورت فانتزی و متفاوت از آنچه تا به حال دیده ایم ساخته شود. جنس اتصالات نیز از استیل با کیفیت و مقاوم در برابر تغییر ساخته می شود. طرح های متنوعی که در اتصالات امکان اجرا دارد به صورت خاص و انحصاری برای هر پروژه صورت می گیرد و برش های موجود در آن ها با دستگاه ها ی برش مخصوص لیزر حاصل می شود.

درب استیل دکوراتیو

درب استیل و شیشه

درب استیل و شیشه از تلفیق فریم های استیل و شیشه های سکوریت کریسیتالی تولید می شود قابل ذکر است که پروفیل های کار گذاشته شده معمولا 30 در 60 میلیمتر می باشد. اتصلات و لولاها همگی از جنس استیل با کیفیت و ضد زنگ می باشد. این درب مناسب برای ورودی های مختلفی از جمله برج های مسکونی، هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها میباشد. این درب علاوه بر ایجاد زیبایی و هماهنگی، امنیت و آرامش ، مانع خوبی برای ورود آلودگی و یا انتقال صدا و مزاحمت های حاصل از آن می باشد. نصب انواع قفل در این درب ها وجود دارد از حمله ساده ، برقی و ضد سرقت. همچنین شیشه ها نیز سکوریت و لمینت شده هستند و امکان نصب شیشه ضد گلوله هم محیا است. تولید و اجرای درب استیل و شیشه در ابعاد و تعداد متفاوت توسط گروه آکات امکان پذیر است.

درب استیل و شیشه

درب استیل طلایی

درب استیل طلایی در مکان های بسیار قابل اجرا است اما معمولا در طلا فروشی ها هتل ها و به طور کلی مکان هایی که نیاز به ایجاد نمایی بسیبار متفاوت و لوکس دارند نصب می شود و حاصل آن نما و منظره زیبا، متفاوت و لوکس است. استیل به کار رفته بسیار با کیفیت و رنگ طلایی آن آنودایز شده است. ماندگاری رنگ طلایی آن به دلیل شیوه منحصر به فرد تولید آن همیشگی است. چهارچوب ها و شاسی ها تمام استیل بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ زدگی دارد. محصول اجرا شده از گروه آکات نیاز چندانی به کاور و ورق کاری ندارد و درزها به خوبی کار شده اند به طوری که کمترین فاصله ممکن میان اجزا و قطعات وجود دارد. همچنین امکان اجرا و تلفیق چوب و شیشه بر روی درب استیل طلایی و همچنین طرح ها سند پلاست وجود دارد.

درب استیل ورودی ساختمان

 

قیمت درب استیل

تعیین قیمت درب استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. دهنه درب ها، تعداد لنگه ها ، نوغ شیشه سکوریت که ساده یا ضد گلوله باشد. همچنین اجرای طرح های مختلف مانند سند پلاست و ... بر تعیین قیمت درب استیل موثر است. رنگ آن و اتصالات و.... در تعیین قیمت تاثیرگذار است. به طور کلی موارد متفاوتی در تعیین قیمت درب استیل نقش دارند که پس از مشاهده و بازدید کارشناسان و ارائه مشاوره

ردیف

نوع درب استیل

واحد

قیمت(ریال)

1

درب استیل طلایی

1 عدد

330000000

2

درب استیل ضد سرقت

1 عدد

550000000

3

درب استیل ورودی

1 عدد

230000000

4

درب استیل و شیشه

1د عد

180000000

(به دلیل تنوع طرح و کیفیت متفاوت محصولات پس از مشاور و کارشناسی رایگان) و انتخاب مدل درب مشتری، دریافت سفارش مشتری به صورت حضوری امکان پذیر می شود. از اینرو قیمت دهی تلفنی تقریبا غیرممکن است.

درب استیل

موارد تعیین کننده هزینه ساخت درب استیل

موارد متعددی وجود دارد که هزینه نهایی درب استیل را تعیین می کند؛ به موارد زیر توجه نمایید:

# تکنسین نصب درب استیل

هزبنه یک نصاب درب ماهر و با تجربه ، به طور معمول از یک فرد با مهارت پایین بیشتر است. هرچند، اکثر خریداران به پرداخت هزینه بیشتر برای یک کار باکیفیت تمایل دارند زیرا می دانند تکنسین نصب درب استیل با تجربه اجرای کار را بهتر انجام خواهد داد.

# تجهیزات اجرای درب استیل

اگر وسایل و ابزار اکیپ نصب درب استیل که شامل دستگاه های برش کاری ، خم کار و جوشکاری استیل در محل پروژه کامل نباشد، باید تمام مراحل مونتاژ درب در کارگاه یا کارخانه انجام شود که این موارد هزینه های اضافی نیاز دارد که براساس موقعیت کارخانه و نوع تجهیزات متفاوت است. در این مورد هم بیشتر خریداران تمایل به پرداخت مبلغ بالاتر برای اطمینان از کیفیت بیشتر کار دارند.

# مکان جغرافیایی پروژه درب استیل

هزینه ساخت درب استیل مانند بسیاری از کالاها دیگر در جامعه، متنوع است. برای مثال، ساخت درب استیل در یک شهر بزرگ، مانند تهران و یا تبریز بیشتر از یک شهر کوچک است.

# آلیاژ درب استیل

تفاوت آلیاژ استیل درب را می توان اصلی ترین دلیل کاهش یا افزایش قیمت درب استیل دانست که در تفاوت کیفیت متریال ساخت درب برای یک طرح باعث تفاوت دو محصول می شود. برای مثال آلیاژ استیل 201 کیفیت پایین تری دارد و هزینه ساخت درب استیل را پایین می آورد اما آلیاژ استیل 304 مرغوب تر و گرانتر است.

# استفاده آسان و نگهداری از درب استیل

پس از ساخت و نصب درب استیل، خریداران به راحتی می توانند درب را باز و بسته کنند و اگر خواستند درب را سرویس و تمیز کنند به آسانی بدون نیاز به وسایل خاصی می توانند با یک براق کننده استیل ساده که شرکت سازنده درب در زمان فروش درب به آنها تحویل می دهد این کار را انجام دهند. درب استیل نیاز به نگهداری خاصی ندارد زیرا هرگز زنگ زدگی و تغییر رنگ ندارد و کیفیت یراق آلات و لولا های آن بسیار بالا و برای استفاده مدوام ساخته شده است.

مدت زمان لازم برای ساخت درب استیل چقدر است؟

تعیین دقیق زمان ساخت یک درب استیل به میزان کاری که باید برای یک پروژه صرف شود بستگی دارد. هر چه ابعاد درب بزرگتر و تعداد لنگه های باز شو و ثابت طراحی پیچیده تری داشته باشد زمان لازم برای اتمام کار بیشتر خواهد بود. معمولا درب های تک لنه با طراحی ساده استیل و شیشه زمان کمتری از مدل های دو لنگه و با کتیبه برای ساخت نیاز دارند. محاسبه زمان برای طراحی و تولید درب استیل تنها با کارشناسی افراد خبره مشخص می شود.

آیا درب استیل زنگ می زند؟

یک درب استیل باکیفیت هرگز زنگ نمی زند زیرا وجود کروم و نیکل در ساختار پروفیل و لوله های استیل در اجزای درب یک محافظ همیشگی در برابر اکسید و زنگ زدگی فلز است. استیل 304 تنها متریالی است که باید در ساخت درب استفاده شود زیرا همیشه یک کیفیت زنگ نزن دائمی دارد. اگر از استیل 201 برای درب استفاده شود با گذشت زمان درب شما پوسیده و خراب می شود.

اجرای درب استیل

قبل از اجرای درب استیل باید به یکسری موارد توجه کرد. در ساختمان هایی که در مرحله ساخت قرار دارند اجرا و نصب درب استیل باید در مرحله پایانی و تکمیلی صورت گیرد تا از دوباره کاری جلوگیری شود. علاوه بر آن چهارچوب دهنه باید طوری باشد که تحمل نگهداری درب را داشته باشد. گروه آکات با بهره گیری از محصولاتی با کیفیت و همراهی کارشناسانی حرفه ای و با تجربه سالها به خدمت رسانی شما مشتریان محترم افتخار دارد که از نتیجه نهایی خشنود هستند و این رضایت به دلگرمی و انگیزه این گروه برای به روز بودن و فعالیت بیشتر انجامیده است

خواندن 3014 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 15 آبان 1401 ساعت 20:48

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022