Blog

درب استیل اجرا و فروش قیمت درب استیل

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
درب استیل درب استیل درب استیل

درب استیل,قیمت درب استیل

سازه درب استيل دارای مشخصاتی است که باعث برتری آن نسبت به دیگر درب ها می شود و انتخاب آن را منطقی می کند. درب استیل از ورقه های استیل با کیفیت و ضد زنگ و مقاوم در برابر خوردگی تولید می شود و همین امر باعث می شود که برخلاف درب های چوبی حتی با کیفیت که پس طی مدت زمان طولانی دچار رطوبت و پوسیدگی شوند درب های استیل همچنان مقاوم و بدون تغییر باقی بماند. از طرف دیگر در بهای آهنی نیز با گذشت زمان کیفین و زیبایی اولیه خود را نخواهند داشت و ممکن است به دلایل مختلف آب وهوایی و ... دستخوش زنگ زدگی و ... شود اما در مقابل درب های استیل به دلیل ترکیب مقدار استاندارد و اندازه گیری شده نیکل و کروم با آهن در مقابل هرگونه تغییر و اکسیده شدن مقاوم  است. یکی دیگر از نقاط عطف درب های استیل امنیت و نفوذ ناپذیری بالای آن ها در برابر ورود ناخواسته افراد و یا ورود سارقین است. همچنین امکان پیاده کردن طرح های مختلف ااز جمله خش دار و سه بعدی و ... بر روی درب های استیل وجود دارد. رنگ بندی های متنوع  به صورت های مات و براق که می تواند در هر چه زیباتر و شکیل شدن نمای ساختمان نیز بیافزاید. علاوه بر آن امکان تلفیق سنگ و چوب در طراحی درب ها وجود دارد، ترکیب شیشه ها ی سکوریت نشکن با درب استیل  خلق زیبایی و نوآوری در طراحی این سازه ساختمانی می انجامد . اتصالات و دستگیره ها نیز در رنگ ها و طرح های متنوع و از جنس استیل با کیفیت 304 می باشد. امکان  نصب انواع قفل از ساده گرفته تا برقی و همینطور قفل ضد سرقت نیز بسته به نیاز و درخواست مشتری قابل اجرا است. می توان درب های استیل را به صورت تک لنگه یا دولنگه و در ابعاد مختلف تولید کرد. نصب و زمان اجرای درب استیل سریع و کوتاه است و نظافت و تمیز کردن آن بسیار آسان است. این درب عایق بسیار مناسبی در مقابل هررفت گرما و سرما وانتقال سرو صدا می باشد. اکنون به معرفی انواع استیل درب استیل در ساختمان ها می پردازیم.

درب استیل

درب استیل ضد سرقت

درب استیل ضد سرقت امکان ورود سارقین به داخل ساختمان را غیر ممکن می سازد و این امر به این خاطر است که شاسی بدنه درب استیل مقاومت بسیار بالایی دارد و تمام اتصالات درب باا پرس و جوشکاری حساس و دقیق آرگون اجرا شده است. در نتیجه درب استیل ضد سرقت سد و مانع قوی و مستحکمی در مقابل نفوذ سارقان می باشد. لولاهای درب بسیاز محکم بوده و امکان جدا کردن آنها از درب وجود ندارد. قفل هایی که به درب نصب می شود چند تکه و فولادی می باشد و برای باز و بسته کردن آن حتما باید به کلیدها مخصوص به آن مجهز بود.ضخامت ورقه ها و پروفیل های درب ضد سرقت نباید کمتر از دو میلیمتر باشد و به این ترتیب امنیت و نفوذ ناپذیری درب را تقویت می کند.

درب استیل

درب استیل مغازه

نصب درب استیل ضد سرقت درمغازه ها از جمله طلا و جواهر فروشی ها و یا اصناف شاغل در کار فروش سکه و ارز بسیار حائز اهمین است . از طرف با هماهنگی مشتری و بنا به دخواست او درب مغازه ها بهتر است که طوری طراحی شود که امکان دید از خارج به داخل را فراهم کند.به عبارت دیگر با تلفیق شیشه های ضد گلوله با فولاد استیل ضد زنگ و با کیفیت هم امنیت را تضمین کرد و هم دید داخلی به افراد خارج از مغازه را داد. علاهو بر آن این ترکیب و تلفیق به هر شکیل  تر و زیباتر شده نمای مغازه می انجامد.  در این درب استیل ضد سرقت انواع قفل های برقی و ویژه ضد سرقت نصب می شوند. قفل هایی که کنترل زمان باز و بسته شدن آن می تواند با تصمیم صاخب مغازه صورت بگیرد.شاسی درب مغازه تمام استیل، سنگین و بسیار مقاوم است به حدی که فشار بسیار بالایی را تحمل می کند. درب استیل مغازه به  صورت تک لنگه و دو لنگه عرضه می شود و دهنه مغازه تعیین کننده تعداد لنگه های درب می باشد. نگهدارنده امنیتی درب از لوله ها و پروفیل های استیل ساخته و داخل فریم های درب کار گذاشته می شود. حتی تعیین نوع شیشه نیز برعهده مشتری است به عبارت دیگر امکان نصب هر دو نوع شیشه سکوریت ساده و همچنین ضد گلوله بر روی و داخل نمای درب وجود دارد با این حال توصیه می شود برای مشاغلی چون طلا فروشی و خرید و فروش ارز شیشه های ضد گلوله کار گذاشته شود.

درب استیل

درب استیل دکوراتیو

درب استیل دکوراتیو برای ساختمان ها منازل و ویلاها بسیار مناسب می باشد. طرح ها ی قابل اجرا بسیبار متنوع بوده و حتی تا اجرای طرح های فانتزی نیز پیش می رود. این درب استیل بسیار لوکس و شکیل است و با تلفیق ورق های با کییفیت استیل و شیشه های سکوریت شده تولیید می شود. لازم به بیان است که رنگ بندی متنوع هم در ورقه های استیل و هم در شیشه های سکوریت نصب شده به ردب وجود دارد و این طرح داری تا جایی پیش می رود که می تواند شیشه ها با طرح های سند پلاست تولید کرد. اتصالات دستگیره ها و لولاها می تواند به صورت فانتزی و متفاوت از آننچه تا به حال دیده ایم ساخته شود. جنس اتصالات نیز از استیل با کیفیت و مقاوم در برابر تغییر ساخته می شود. طرح های متنوعی که در اتصالات امکان اجرا دارد به صورت خاص  و انجصاری برای هر پروژه صورت می گیرد و برش های موجود در آن ها با دستگاه ها ی برش محصوص لیزر حاصل می شود.

درب استیل

تلفیق درب استیل و شیشه

درب استیل و شیشه از تلفیق فریم های استیل و شیشه های سکوریت کریسیتالی تولید می شود قابل ذکر است که پروفیل های کار گذاشته شده معمولا 30 در 60 میلیمتتر می باشد. اتصلات و لولاها همگی از جنس استیل با کیفیت و ضد زنگ می باشد. این درب مناسب برای ورودی های مختلفی از جمله برج های مسکونی، هتل ها، رستوران ها و کافی شاپ ها میباشد. این درب علاوه بر ایجاد زیبایی و هماهنگی، امنیت و آرامش ، مانع خوبی برای ورود آلودگی و یا انتقال صدا و مزاحمت های حاصل ازآن می باشد. نصب انواع قفل در این درب ها وجود دارد از حمله ساده ، برقی و ضد سرقت. همچنین شیشه ها نیز سکوریت و لمینت شده هستند و امکان نصب شیشه ضد گلوله هم محیا است. تولید و اجرای درب استیل و شیشه در ابعاد و تعداد متفاوت توسط گروه آکات امکان پذیر است.

درب استیل طلایی

درب استیل طلایی در مکان های بسیار قابل اجرا است اما معمولا در طلافروشی ها هتل ها و به طور کلی مکان هایی که نیاز به ایجاد نمایی بسیبار متفاوت و لوکس دارند نصب می شود و حاصل آن نما و منظره اب زیبا متفاوت و لوکس است. استیل به کار رفته بسیار با کیفیت و رنگ طلایی آن آنودایز شده است. ماندگاری رنگ طلایی آن به دلیل شیوه منحصر به فرد تولید آن همیشگی است. چهارچوب ها و شاسی ها تمام استیل بوده و مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ زدگی دارد. محصول اجرا شده از گروه آکات نیاز چندانی به کاور و ورق کاری ندارد و درزها به خوبی کار شده اند به طوری که کمترین فاصله ممکن میان اجزا و قطعات وجود دارد. همچنین امکان اجرا و تلفیق چوب و شیشه بر روی درب استیل طلایی و همچنین طرح ها سند پلاست وجود دارد.

قیمت درب استیل

تعیین قیمت درب استیل به عوامل مختلفی بستگی دارد. دهنه درب ها، تعداد لنگه ها ، نوغ شیشه سکوریت که ساده یا ضدگلوله باشد. همچنین اجرای طرح های مختلف مانند سند پلاست و ... بر تعیین قیمتت درب استیل موثر است.رنگ آن و اتصالات و.... در تعیین قیمت تاثیرگذار است. به طور کلی موارد متفاوتی در تعیین قیمت درب استیل نقش دارند که پس  از مشاهده و بازدید کارشناسان و ارائه مشاوره(رایگان) و انتخاب های مشتری و دریافت سفارش مشتری امکان پذیر می شود. از اینرو قیمت دهی تلفنی تقریبا غیرممکن است.

اجرای درب استیل

قبل از اجرای درب استیل باید به یکسری موارد توجه کرد. در ساختمان هایی که در مرحله ساخت دارند اجرا و نصب درب استیل باید در مرحله پایانی و تکمیلی صورت گیرد نا از دوباره کاری جلوگیری شود. علاوه بر آن چهارچوب دهنه باید طوری باشد که تحمل نگهداری درب را داشته باشد.

خواندن 2324 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 10 اسفند 1399 09:17