نرده شیشه ای نرده شیشه ای

نرده شیشه ای،قیمت نرده شیشه ای،نرده شیشه ای بالکن،نرده شیشه ای پله

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای یکی از شکیل ترین و زیباترین نرده ها می باشد . نمایی که ایجاد می کند مدرن و متمایز خواهد بود. نرده های شیشه ای دارای مزایایی است که به اجمال به آنها اشاره می کنیم. امنیت، یکی از مهمترین و حیاتی ترین ابعاد نرده های شیشه ای می باشد. برخلاف باور عموم که تصور می کنند نرده شیشه ای امنیت ندارد و یا امکان سقوط آنها وجود دارد و یا با کوچکترین ضربه ای دچار شکست می شود و ...... نرده های شیشه ای از امنیت بالایی برخوردار هستند . با توجه به اینکه اجرای آن کار ظریفی است ضروری است که گروهی ماهر و حرفه ای نصب و اجرای آن را بر عهده گیرند.

از دیگر مزایای نرده های شیشه ای صرفه جویی در انرژی است چرا که با ایجاد عایقی شفاف و یکدست هم می تواند رسانای خوب نور باشد و هم می تواند مانع و سدی در برابر هدر رفت انرژی گرمایی در زمستان و انرژی سرمایی در تابستان شود.امکان اجرای آن در ساختمان های مختلف مسکونی تجاری، تفریحی و اقامتی وجود دارد. همچنین بخش های مختلف ساختمان ها می تواند به نرده شیشه ای مجهز شوند مانند بالکن و تراس و راه پله ها، کناره های استخرها، روف گاردن ها. همانطور که بر می آید می تواند استفاده از آن را در قسمت های متفاوت ساختمان های مختلف مشاهده کرد.

نرده شیشه ای

امکان اجرای نرده شیشه ای در طرح ها و ابعاد مختلف وجود دارد به طوری که کاملا با محیط اطراف هماهنگ شود و به زیبایی داخلی و یا خارجی محل ساختمان بیفزاید. استحکام این نوع از نرده ها بالاست و نیاز به مراقبت و همچنین نظافت چندانی ندارند چرا که پنل های شیشه ای آن با تکنولوژی نانو تولید می شود که نیاز به نظافت را به حداقل ممکن می رساند. پس به طور کلی به صرفه جویی اقتصادی می انجامد چون از تحمیل هزینه های اضافی و ناخوشایند تعمیر و بازسازی و یا تعویض بی نیاز خواهید بود.
پنل های موجود در نرده های شیشه ای به روش های مختلفی می تواند تولید شود و از طرفی هم روش های نصب می تواند متفاوت باشد از اینرو نرده های شیشه ای به دسته های متنوعی طبقه بندی می شوند.

انتخاب نرده شیشه‌ای آکات

با اولین تماس مشاوران و کارشناسان حرفه ای مجموعه نرده شیشه ای آکات به محل پروژه شما اعزام خواهند شد و پس از اندازه گیری دقیق متراژ و ارائه طرح ها و تصاویر مربوطه پاسخگوی سوالات و ابهامات فنی شما در قالب مشاوره رایگان خواهند بود.

روش تولید نرده های شیشه ای

نرده شیشه ای با بهره گیری از تکنولوژی پیشرفته ای تولید می شود که امنیت و استحکام را به بالاترین سطح ممکن برساند. آنچه معمولا پس از اجرا خواهیم داشت نمایی یکدست است که فاصله بین پنل های شیشه ای بسیار کم است به طوری که احتمال عبور حیوانات کوچک خانگی وجود ندارد . دوام بالایی دارد و در صورت شکست احتمالی تکه ها بسیار ریز خواهند بود به طوری که خطر سقوط تکه های بزرگ به جای مانده نیست و این امر به دلیل کارگذاشتن یک لایه pvb می باشد. از آنجا که پنل های شییشه ای به صورت سکوریت و یا لمینت هستند تکنولوژی های خاص گرمادهی در کوره های مجهز تولید این نرده ها بکار گرفته می شوند.
به طور کلی نرده های شیشه ای به دسته های زیر طبقه بندی می شوند:

 • نرده شیشه ای اکسپوز
 • نرده شیشه ای فیکس پوینت
 • نرده شیشه ای دفنی
 • نرده شیشه ای اسپیگات
 • نرده شیشه ای فریملس

نرده شیشه ای

نرده شیشه‌ای اکسپوز

نرده شیشه ای اکسپوز با نام روکار نیز شناخته شده است. در این روش هیچگونه فلز عمودی ای کار گذاشته نمی شود و حاصل کار نمایی تمام شیشه است. آنچه در این روش اهمیت دارد کف سازه می باشد که باید از قبل آماده سازی شود. اندازه گیری دقیق کف ساز بسیار حیاتی و مهم است. در مرحله بعد باید پنل های شیشه ای را به کمک پروفیل های یو شکل آلومینیومی در یک راستا و تراز ثابت می شود. و در انتها برای اینکه نمایی تمیز و شکیل داشته باشیم کاورهای آلومینیومی روی پروفیل ها تعبیه می شود. دستگیره ها نصب شده و ترجیحا جنس آنها آلومینیوم و یا استیل است.

نرده شیشه ای اکسپوز

نرده شیشه‌ای فیکس پوینت

در نرده شیشه ای فیکس پوینت پنل ها یه صورت منظم متصل می شوند . بر روی پنل ها با توجه به قطر یراق آلات سوراخ های دقیق و منظی در فواصل مشخص تعبیه می شود . در مرحله بعد با استفاده از این نقاط که نقاط اتصال فیکس پوینت نام دارند پنل ها به سازه اصلی متصل می شوند. در مرحله آخر می توان دستگیره های انتخابی را نصب کرد. جنس این دستگیره ها از آلومینیوم و استیل می تواند باشد. یراق آلات معمولا بنا به درخواست مشتری می توان بین استیل و آلومینیوم متغییر باشد. پنل های بکار رفته سکوریت و لمینت هستند و ضخامت آنها عبارتند از: شیشه سکوریت بین 8 تا 10 سانتیمتر و شیشه لمینت بین 12 تا 20 سانتیمتر و ارتفاع آنها تا 120 سانتیمتر می رسد.

نرده شیشه ای فین گلس

نرده شیشه‌ای اسپیگات

از نرده شیشه ای اسپیگات یا جان پناه شیشه ای اسپیگات می توان تقریبا برای اجرا در هر سازه ای استفاده کرد مانند راه پله ها و تراس ها و بالکن و ... یکی از مزیت های اصلی نرده شیشه ای اسپیگات این است که اجرا و نصب آن چندان زمانبر نیست یراق آلات مستحکم و با دوام و از جنس آهن هستند که با یک لایه رنگ الکترواستاتیک پوشانده شده است و یا اینکه بنا به درخواست مشتری می تواند استیل با کیفیت و یا آلومینیوم آنودایز شده باشد. این پروفیل ها در دو مدل عرضه می شوند که بنا به محل اجرای آنها می تواند انتخاب شود. مدل های لوله گرد و چهارگوش پروفیل. پنل های شیشه ای به صورت لمینت و سکوریت تهیه می شوند و نصب آنها به صورت خود ایستا می باشد. ابعاد این پنل ها معمولا 110 در 220 سانتیمتر می باشد و فاصله میان آنها معمولا از 1 سانتیمتر تجاوز نمی کند.

نرده شیشه ای اسپیگات

نرده شیشه‌ای دفنی

اجرای نرده شیشه ای دفنی معمولا در ساختمان های تجاری و اداری صورت می گیرد. این نرده شیشه ای به صورت توکار است و مناسب ساختمان های عمومی و شلوغ می باشد. نمای حاصل پس از نصب نرده شیشه ای دفنی یک دیواره تمام شیشه فاقد هرگونه عنصر عمودی و افقی است .در اولین اجرا پروفیل های یو شکل آلومینیومی در فواصل منظم 35 سانتیمتری در کف سازه کار گذاشته می شود تا محل نصب و اتصال پنل های شیشه ای را مهیا سازد. این پروفیل ها معمولا در ارتفاع 20 تا 25 سانتیمتر می باشند. ضربه و فشار پذیری نرده شیشه ای دفنی تا چهارصد و پنجاه کیلوگرم بر هر متر مربع است.

نرده شیشه ای دفنی

نرده شیشه‌ای فریملس

نرده شیشه ای فریملس بدون قاب و چهارچوب می باشد. محل نصب آن در کناره راه پله ها و بالکن و تراس هاست. برای مکان های شلوغ و تجاری توصیه نمی شود چون امنیت دیگر نرده های شیشه ای را ندارد. و بیشتر مناسب مکان های خصوصی است.برای اجرای آن ابتدا باید پایه های پروفیل را کنار یکدیگر قرار داد . جنس این پروفیل ها معمولا استیل و آلومینیوم است و به صورت چهار گوش و یا گرد است و ضخامت آنها بین 8 تا 10 میلیمتر است.

نرده شیشه ای بالکن

استفاده از شیشه در بالکن ها به ایجاد یک نمای شفاف و روشن که باعث استفاده بهتر از نور طبیعی می شود کمک می کند به همین دلیل نرده های شیشه ای بهترین روش برای رسیدن به این هدف است. نرده شیشه ای بالکن از نظر زیبایی و از جهت ایمنی می تواند اولین انتخاب باشد زیرا شیشه های استفاده شده در این مدل نرده بالکن بسیار با استحکام هستند و توان بالایی برای تحمل فشار و ضربه از محیط اطراف دارند و می توانند به رنگ های متنوع متناسب با دید کلی نمای بیرونی و داخلی ساختمان تولید شوند.

نرده شیشه ای بالکن

ارتفاع نرده شیشه ای بالکن معمولا از 110 سانتیمتر تا 140 سانتیمتر می باشد و شیشه استفاده شد در اجزای این نرده ها از نوع سکوریت یا لمینت با ضخامت های 12 و 16 میلیمتر می باشد. هر چه طول بالکن ها بیشتر باشد ضخامت شیشه های نرده بالکن نیز افزایش می یابد برای مثال اگر طول یک بالکن 4 متر باشد باید از شیشه های 16 میل استفاده شود اما اگر طول بالکن کمتر از 2 متر باشد می توان از شیشه های با ضخامت کمتر استفاده نمود. واحد قیمت گذاری نرده شیشه ای بالکن بر اساس متر مربع است البته اگر ارتفاع نرده شیشه ای بالکن کمتر از 110 سانتیمتر باشد این مبنا بر اساس متر طول خواهد بود.

نرده شیشه ای تراس

امنیت در تراس ها از یک طرف و محافظت از رطوبت و سرما و باد از سوی دیگر باعث شده استفاده از نرده های شیشه ای مورد توجه قرار گیرد زیرا این نوع نرده هم یک عایق مناسب حرارتی و یک دیواره محافظ است که دید شفاف و گسترده ای در فضای تراس ها به شما می دهد و می توانید از تماشای منظره اطراف لذت ببرید. مدل نرده شیشه ای تراس بر اساس شرایط موجود سازه ساختمان انتخاب می شود تا با توجه به طول تراس و ارتفاع مورد نیاز نرده تراس بهترین سیستم نرده شیشه ای برای شما نصب شود. مجموعه مهندسی آکات با سالها تجربه و اجرای موفق تعداد بسیار زیادی از سفارش نرده شیشه ای پروژه های ساختمانی تجاری و مسکونی این تضمین را به شما خواهد داد که در انتخاب مناسب ترین شیوه نصب نرده شیشه ای بهترین روش را متناسب با سلیقه و بودجه مالی شما پیش نهاد خواهد کرد.

نرده شیشه ای تراس

نرده شیشه ای پله

نرده های شیشه ای پله با تمام سیستم های اکسپوز، فیکس پوینت، اسپیگات و پایه شیشه گیر قابل اجرا است اما نرده شیشه ای بالکن یک تفاوت مهم با نرده های بالکن دارد و آن شکل ظاهری پنل های شیشه ای استفاده شده در این نوع نرده است. صفحات شیشه ای در نرده راه پله ها به شکل لوزی می باشد زیرا سطح کف راه پله با زاویه 45 ساخته می شود. نرده شیشه ای پله با ایجاد یک نمای شیشه ای شفاف و مدرن می تواند به زیبا تر شدن و روشن تر شدن محیط راه پله ها کمک کند. نرده شیشه ای پله باید حداقل تا ارتفاع 90 سانتیمتر فضای کناری پله ها را پوشش دهد و نوع شیشه در این مدل نرده شیشه ای با توجه به مدل نرده تعیین می شود.

نرده شیشه ای پله

اجرای نرده شیشه ای

برای نصب نرده شیشه باید به روش یا سیستم مهار کننده پنل های شیشه ای توجه داشت یعنی اگر از روش نرده شیشه ای دفنی استفاده می شود باید قبل از انجام عملیات کف سازی و سرامیک کاری بیس و پروفیل یو شکل آلومینیومی نگهدارنده شیشه در داخل زمین کار گذاشته شود و پس از آن مراحل سنگ کف اجرا شود.

در مدل نرده شیشه ای اکسپوز رو کار باید ابتدا زیر سازی آهنی نرده بر روی دیواره کناری پله و بالکن سوار شود و در مرحله بعد پایه های پروفیل آلومینیومی شیشه گیر نصب شود. در سیستم نرده شیشه ای فیکس پوینت نیز ابتدا باید از محل نصب یراق اسپایدری نگهدارنده شیشه بازدید شود تا اطمینان کامل در مورد محکم بودن دیواره ها برای تحمل فشار وزنی شیشه ها حاصل شود. اجرای نرده شیشه ای باید با دقت کامل انجام شود زیرا اگر در مراحل ساخت نرده کوچکترین اشتباهی رخ دهد خسارت زیادی به بار می آورد که هزینه قیمت نرده شیشه را افزایش می دهد.

قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای بر اساس ضخامت شیشه استفاده شده در گارد محافظ نرده و ارتفاع پنل های شیشه ای و طول هر پنل شیشه ای و نوع شیشه از بابت سکوریت یا لمینیت بودن شیشه و کیفیت متریال و مدل یراق آلات و اتصالات نگهدارنده این شیشه ها بر اساس متر مربع محاسبه و قیمت گذاری می شود. قیمت نرده شیشه ای راه پله به جهت استفاده از شیشه هایی با ارتفاع کمتر نسبت به قیمت نرده شیشه ای بالکن ارزانتر خواهد بود. در ادامه لیست قیمت انواع نرده شیشه ای با توجه به موارد ذکر شده در جدولی شرح داده می شود. به دلیل تغییرات مداوم در قیمت شیشه برای اطلاع از قیمت به روز مدل های نرده شیشه ای با کارشناسان فروش شرکت تماس بگرید.

ردیف

نوع نرده شیشه ای

واحد

قیمت(ریال)

1

قیمت نرده شیشه ای اکسپوز

10 تا 30 متر مربع

27500000

2

قیمت نرده شیشه ای فیکس پوینت

30 تا 50 متر مربع

32000000

3

قیمت نرده شیشه ای اسپیگات

50 تا 80 متر مربع

19500000

4

قیمت نرده شیشه ای دفنی

80 تا 100 متر مربع

33500000


نرده شیشه‌ای روکار

مکان های مناسب اجرای نرده شیشه ای روکار باغچه سقف ها و بالکن ها و تراس ها می باشد. شیشه های بکار رفته سکوریت و لمینت است و ضخامت آنها بین 16 تا 20 میلیمتر است. پروفیل ها یوشکل هستند و آلیاژ سخت برای تولید آنها مورد استفاده قرار می گیرد. ارتفاع آنها بین 20 تا 30 سانتیمتر است. دستگیره ها نیز باید از جنس آلومینوم و یا استیل ضد زنگ 304 است. این دستگیره ها یو شکل و یا دایره ای هستند.

برای اجرای نرده شیشه ای روکار باید ابتدا کف سازی را انجام داد. اجرای کف سازی از این جهت ضرورت دارد که زمینه ساخت نرده شیشه ای فراهم شود. کف باید همتراز باشد تا بتوان اجرا را شروع کرد. بعد از کف سازی پروفیل ها را در فاصله 35 سانتیمتری از یکدیگر در کف سازه ها نصب می کنند و در انتها پنل های شیشه ای تعبیه می شود. به منظور زبباتر شدن کار کاوری آلومینیومی نیز کار گذاشته می شود.

نرده شیشه ای روکار

نرده شیشه‌ای خود ایستا

 • نرده شیشه ای خود ایستا دارای دو فک است یک فک ثابت و یک فک متحرک یو شکل. یراق آلات نیز به کف سازه متصل می شود. این اتصال به کمک بولت صورت می گیرد.
 • پنل ها ی مور استفاده در بالکن و تراس باید با یک لایه PVB پوشانده شوند. ابعاد پنل ها در طول و عرض و همچنین اتفاع مشخصی تولید می شود که عبارتند از 300 در 100 با ارتفاع 120 سانتیمتر.
 • ابعاد استاندارد یرآق و اتصالات خود ایستا عبارتند: 5 تا 7 سانتیمتر تا ارتفاع 25 تا 35 سانتیمتری..

نرده شیشه‌ای توکار

نرده شیشه ای توکار معمولا در مکان های شلوغ اجرا می شود چرا که فشارپذیری آن تا 300 کیلوگرم می باشد. در برای اجرای آن بتید در مرخله اول پروفیل های یو شکل کار گذاشته می شود سپس شیشه ها را نصب می کنند و بعد یک پوششی خاص در روی کف هماهنگ و موازی با شیشه ها کار گذاشته می شود. این نوع از هندریل از توان و امنیت و استحکام بالایی برخوردار است.
مکان های مورد استقبال نصب و اجرای نرده شیشه ای دفنی متروها و فرودگاه ها و همچنین مراکز تجاری می باشد.

نرده شیشه‌ای اسپایدری فین گلس

نرده شیشه ای اسپایدری از ترکیب شیشه های لمینت چند لایه و شیشه های سکوریت در کنار همدیگر تولید می شود. ضخامت شیشه های لمینت 12 و 18 میلی متر و ضخامت شیشه های سکوریت 10 تا 12 میلی متر می باشد. شیشه ها باید در یک خط تراز شوند و به کمک یراق الات خاص متصل و بولت شوند. این یراق آلات باید از استیل ضد زنگ 304 باشند و آلیاژ سختی داشته باشند. نقاط اتصال به صورت دکمه ای تعبیه می شود. آنچه در این سیستم اهمیت دارد زیرسازی و پروفیل کشی مناسب است. در انتها دستگیره ها نصب می شود که باید از استیل ضد زنگ و یا آلومینیوم باشد.

نرده شیشه ای با بست شیشه گیر

در نرده شیشه ای با کلیپس شیشه گیر پایه های استیل یا آلومینیوم به وسیله یک قطعه یو شکل با نام بست شیشه گیر به پنل های شیشه ای وصل شده و وزن آن را مهار می کند. حداکثر ضخامت شیشه های مورد استفاده در این مدل نرده 12 میلیمتر است و ارتفاع تمام شده برای اجار در راه پله 90 سانتیمتر و در بالکن ها 110 سانتیمتر است. قیمت نرده شیشه ای با پایه شیشه گیر از مدل های دیگر ارزان تر می باشد اما ایمنی و استحکام آن از دیگر سیستم های نرده شیشه خور کمتر است. این مدل برای استفاه در منازل و هتل ها مناسب می باشد و می توان با ابعاد متفاوت ان را مونتاژ کرد.

نرده شیشه ای دفنی

مراحل اجرای نرده شیشه ای

در اجرای نرده شیشه ای راه پله باید مراحل مشخصی را طی کرد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

 • اندازه برداری: برای شروع یک پروژه در نصب نرده شیشه ای باید اندازه دقیق طول مکان پروژه بوسیله متر های دقیق برداشت شود تا نقشه پنل های شیشه ای و تعداد اتصالات نگهدارنده آنها مشخص شود.
 • تعیین کیفیت شیشه: بر اساس طول کار و ارتفاع روی هندریل نوع شیشه تعیین می شود.
 • اجرای زیرسازی: بر اساس مدل یراق آلات زیر سازی متناسب باید در محل با پروفیل ها و ورق های آهنی انجام شود.
 • نصب اتصالات: پس تکمیل زیر کار یراق های نگهدارنده پنل های شیشه ای بر روی کف یا کناره دیواره ها نصب می شود.
 • ساخت شیشه: با تهیه نقشه پنل ها شیشه ای کارخانه سازنده انجام عملیات برش پارت های شیشه را آغاز می کند و آنها را در کوره های خصوص گرما دهی و سرما دهی منظم کرده تا شیشه سکوریت و لمینت با مقاومت مناسب ایجاد شود.
 • نصب پنل ها: در مرحله نهایی پنل های شیشه ای در داخل یراق آلات مخصوص قرار داده شده تا شکل نهایی نرده شیشه ای کامل شود.

نرده شیشه ای

مزیت نرده شیشه ای نسبت به سایر نرده های فلزی و چوبی و سنگی؟

نرده شیشه ای به دلیل ویژگی های ذاتی شیشه، مزیت های دارد که آن را به عنوان جایگزینی برتر برای نرده های فلزی و چوبی و سنگی کرده است. در ادامه به ترتیب این موارد بررسی می کنیم.

 • بهبود و افزایش نور دهی نمای داخلی راه پله و بالکن نتیجه اجرای نرده شیشه ای است.
 • ایمنی کم نظیر در حین داشتن ظرافت شیشه های لمینت و سکوریت.
 • اجرای استاندارد بر اساس اصول تعریف شده با استفاده از یراق آلات مشخص.
 • قیمت نهایی نرده شیشه ای در دراز مدت به صرفه است.
 • نگهداری و نظافت آسان بدون نیاز به هزینه اضافی.
 • نرده های شیشه ای بدون هیچ محدودیتی امکان اجرا در راه پله و بالکن های صاف و قوس دار را دارد.
 • نرده شیشه ای مورد تایید نظام مهندسی و سازمان آتش نشانی برای دریافت پایان کار ساختمان است.
 • امکان تلفیق نرده شیشه ای با اجزای چوبی و استیل برای هماهنگی با دکوراسیون ساختمان.

گروه آکات اولین و معتبرترین واحد تخصصی طراحی و مجری سازه های نرده شیشه ای است که با اجرای تعداد زیادی پروژه موفق توانسته اعتماد و رضایت خریداران خود را جلب کند. ما تعهد و ایمنی در کار را اصول خود قرارداده ایم. ((نرده شیشه ای آکات ایمن، مدرن و متفاوت انتخاب حرفه ها))

محاسبه هزینه قیمت نرده شیشه ای

اصلی ترین مواردی که در قیمت گذاری نرده شیشه ای تاثیر گذار هستند؛ به موارد زیر توجه کنید:

# توانایی فنی تکنسین نصب نرده شیشه ای

هزینه دستمزد یک تکنسین مجرب و با تعهد ، حتما ار یک کارگر کم تجربه و کم انگیزه بیشتر است. برای همین، بسیار از خریداران تمایل دارند کار خود را حتی با پرداخت مبلغ بیستر به شرکت معتبر آکات بسپارند.

# تجهیزات اجرای نرده شیشه ای

اگر تجهیزات ساخت نرده شیشه ای در کارخانه تولید پنل های شیشه ای از فناوری بروز و مدرن تری برخوردار باشند و ابزار اکیپ های نصب نرده شیشه ای دقیق تر و استادارد باشد، خریدار با اطمینان کامل ار زوند صحیح سفارش خود، پرداخت هزینه کمی بالاتر را منطقی می داند.

# فاصله محل پروژه نرده شیشه ای

قیمت نرده شیشه ای مانند بسیاری از محصولات در نقاط مختلف در جامعه، تفاوت دارد. هر اندازه فاصله محل پروژ از مکان کارخانه تولید کننده نرده شیشه ای بیشتر باشد، قیمت نهایی نرده شیشه ای بیشتر می شود.

# نوع پنل های شیشه ای

کیفیت شیشه ای که در ساخت نرده شیشه ای استفاده می شود مهم ترین دلیل در میزان ایمنی این محصول است. برای همین اگر از پنل های شیشه ای لمینت به جای شیشه های سکوریت در ساخت آن استفاده شود، قیمت نرده شیشه ای بیشتر می شود.

# سرویس و نگهداری نرده شیشه ای

اگر به دلیل استفاده غیر اصولی از نرده شیشه ای، به قسمتی از آن آسیب وارد شود، خریدار باید هزینه سرویس و بازسازی آن را پرداخت کند اما به صورت کلی نگهداری و نظافت نرده شیشه ای آسان است و هزینه خاصی را برای خریدار ندارد.

مدت زمان انجام پروژ نرده شیشه ای چقدر است؟

تعیین زمان دقیق یرای اتمام یک سفارش به عوامل محتلفی مانند: سهولت اجرایی طرح نرده شیشه ای - متراژ کار - ابعاد پنل های شیشه ای و مکان نصب بستگی دارد. اگر شیشه انتخابی از نوع سکوریت باشد زمان انجام کار کاهش خواهد یافت. تولید شیشه های لمینت به طور متوسط 14 تا 20 روز زمان می یرد. این مدت به اضافه زمان لازم برای اجرای زیرسازی و قرار دادن اتصالات ، زمان نهایی انجام پروژ نرده شیشه ای را بین 25 تا 45 روز تخمین می زند.

آیا احتمال شکستن نرده شیشه ای وجود دارد؟

شیشه هایی که برای گارد های محافظ در این محصول به کار می رود بسیار مقاوم و ضخیم هستند و توان لازم برای تحمل فشار وزنی 550 کیلیو گرم در هر متر مربع را دارند. اما این به معنی نشکن بودن آنها نیست اگر ضربه و فشاری بیش از این بر روی نرده شیشه ای وارد شود احتمال شکستن آن وجود دارد. با این همه هیچ انسانی نمی تواند در صورت استفاده استاندارد چنین فشاری را وارد کند، در نتیجه نرده شیشه ای یکی از ایمن ترین ها است.

تفاوت نرده شیشه ای سکورت و نرده شیشه ای لمینت چیست؟

زمانی که صحبت از شیشه سکوریت می کنیم منظور شیشه ای است که در کوره حرارت دیده و در یک شک حرارتی سرد شده و بلور های شیشه ای آن فضای بیشتری را در سطح مولوکولی اشغال کرده اند در نتیجه دوام و توان آن برای تحمل فشار افزایش یافته است. نرده شیشه ای لمینت از ترکیب دو لایه شیشه سکوریت و یک لایه میانی pvb ساخته می شود با این توضیح که اگر نرده شیشه ای سکوریت شکسته شود به قطعات بسیار ریز تبدیل شده و فرو می پاشد اما اگر نرده شیشه ای لمینت شکسته شود به دلیل لایه pv حالت کلی خود را حفظ می کند در نتیجه ایمن تر است

خواندن 2519 دفعه آخرین ویرایش در سه شنبه, 08 آذر 1401 ساعت 11:04

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022