نرده استیل بوشهر

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرده استیل بوشهر,قیمت نرده استیل بوشهر,فروش نرده استیل بوشهر,اتصالات نرده استیل بوشهر,قطعات نرده استیل بوشهر,اجرای نرده استیل بوشهر,نرده استیل استان بوشهر

آهن به راحتی در مجاورت هوا زنگ خواهد زد اما با فزودن کروم به آن محصول مقاومی به نام استنلس استیل به وجود می آید. نرده استیل دارای چند کیفیت است که پایین ترین آنها نرده استیل 201 می باشد که حتما باید در داخل ساختمان نصب شود تا از خطر زنگ زدگی ناشی از آب باران در امان بماند. پیشنهاد ما نرده استیل 304 ضد زنگ می باشد که در خارج و داخل ساختمان در بالکن ، راه پله و تراس قابل نصب است و این نرده از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه تر است.

  • نرده استیل زیبابی، امنیت، تفاوت، استحکام، ظاهر براق و زیبایی را به شما ارائه می دهد.

نرده استیل بر اساس نظر و سلیقه خریدار با توجه به محل اجرای سفارش از انواع نرده استیل درجه یک استیل 304 و استیل 201 نصب می شود. به کار گیری پایه های دکوراتیو و تلفیقی چوبی در نرده استیل به همراه یراق آلات و اتصالات با کیفیت می تواند در افزایش زیبایی محل نصب نرده تاثیر گذار باشد. انواع نرده استیل به دو کیفیت و گروه نرده استیل 304 و نرده استیل 201 تقسیم کرد.

مواردی که در قیمت نرده ستیل موثر هستند عبارت‌اند از:

  • کیفیت نوع آلیاژ نرده استیل
  • متراژ پروژ انجام شده
  • مدل انتخاب شده نرده
  • فاصله محل انجام سفارش

اصلی ترین عاملی که در قیمت نرده استیل موثر است، کیفیت استیل به کار رفته شده در ساخت نرده است. برای مثال نرده استیل 304 که از نوع استیل زنگ نزن است در برابر با نرده استیل 201 قیمت گرانتری دارد. اجرای موفق 30000 قرارداد نرده استیل در تمام نقاط کشورعلامتی از میزان رضایت بالای خریداران گرامی از کیفیت محصولات و خدمات ما است.

برای ازاطلاع دقیق از قیمت بروز نرده استیل و ارسال لیست قیمت نرده استیل برای شما می‌توانید با مشاوران شرکت آکات تماس حاصل نمایید.

 

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022