نرده استیل ساری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرده استیل ساری,قیمت نرده استیل ساری,فروش نرده استیل ساری,اتصالات نرده استیل ساری,قطعات نرده استیل ساری,اجرای نرده استیل ساری,نرده استیل استان مازندران

نرده یک محافظ از جنس شیشه ، چوب ، سنگ و فلز است که با هدف ایمن کردن راه پله و نمای بیرونی پنجره و بالکن در ساختمان استفاده می شود. نرده امروزه علاوه بر ایمن تر کردن محل های ارتباطی بین طبقات برای افراد به منظور زیباتر کردن نمای داخل و بیرون ساختمان نیز استفاده می شود. با پیشرفت علم ساختمان سازی و ساخت متریال سبک و مقاوم ایجاد طرح های اختصاصی برای نرده امکان پذیر شده است. از این رو طراحان و معماران به استفاده از متریال مناسب و شکل پذیر که بتواند ایده های آن ها را در طراحی اجرا کند توجه بیشتری می کنند. یکی از این نرده های ساختمانی که توانسته خواسته های آنها را برآورده کند نرده استیل است. شرکت آکات استیل با طراحی و ساخت نرده های استیل با کیفیت توانسته با بسیاری از مهندسان و ساختمان سازان معتبر همکاری داشته باشد.

  • نرده، در راه پله و فضای داخل ساختمان از نوع استیل 201 است.
  • نرده، در نمای پنجره ها و بالکن ها در تمام ساختمان های مسکونی و عمومی مانند مجتمع های تجاری، فرودگاه ها و ... استفاده می شود.
  • استیل به کار رفته در ساخت نرده پله در دو نوع استیل 201 و استیل 304 می باشد.

جهت اطلاع از لیست قیمت قطعات و اتصالات نرده استیل با کارشناسان ما تماس بگرید

 

 

آکات ایران با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2023