نرده استیل شیراز

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرده استیل شیراز,قیمت نرده استیل شیراز,فروش نرده استیل شیراز,اتصالات نرده استیل شیراز,قطعات نرده استیل شیراز,اجرای نرده استیل شیراز,نرده استیل فارس

شرکت آکات با داشتن شبکه گسترده فروش و اجرای نرده استیل راه پله، نرده استیل بالکن، نرده استیل پنجره با بهترین کیفیت در شهر شیراز و استان فارس آماده ارائه زیبا ترین و مناسب ترین قیمت نرده استیل به هموطنان ساکن در شیراز است. استفاده از نرده استیل به زیباتر شدن فضای راه پله و نمای پنجره ها و بالکن های ساختمان کمک می کند از طرف دیگر نرده استیل به سبب وجود نیکل و کروم با مشکل پوسیدگی و رنگ زدگی مواجه نخواهد شد در نتیجه برای مدت زمان طولانی کیفیت اولیه خود را حفظ می کند. در مناطق معتدل مانند شهر های استان فارس و به خصوص شهر شیراز که رطوبت و گرمای ها کم است انتخاب نرده استیل مناسب می تواند باعث کاهش هزینه های جانبی نگهداری ساختمان مانند رنگ کاری مداوم نرده ها شود. مجموعه آکات با احترام به اعتماد هموطنان استان فارس با ارائه باکیفیت ترین قطعات و اتصالات نرده استیل 304 و نرده استیل 201 توانسته با داشتن شبکه گسترده فروش و اجرای نرده استیل شیراز گام مثبتی در ساختمان سازی استان فارس بردارد. قیمت نرده استیل در شیراز با عادلانه ترین و مناسب ترین معیار محاسبه می شود.

قیمت نرده استیل شیراز

کیفیت جنس استیل اصلی ترین موردی است که در کاهش یا افزایش قیمت نرده استیل موثر است. برای نمونه استیل304 که به نام استیل درجه یک شناخته می شود و ضد زنگ است نسبت به جنس استیل 201 که کیفیت پایین تری دارد هزینه و قیمت بیشتری برای نصب نرده استیل دارد. اجرای موفق تعداد زیادی پروژه های نرده استیل در تمام مراکز استانهای کشور نشانه ای از اطمینان و اعتماد مشتریان محترم از کیفیت خدمات و مخصولات گروه آکات است.
مواردی که در قیمت نرده استیل مؤثر هستند عبارتند از:
نوع متریال نرده استیل
متر طول نرده استیل
طرح پایه ها و یراق آلات نرده
هزینه انتقال بار و متریال اجرای نرده به محل پروژه
برای دریافت اطلاعات کامل در مورد مدل ها و قیمت نرده استیل در شیراز و ارسال فایل لیست قیمت نرده استیل با کلیک بر روی ابزار تماس با ما با واحد فروش آکات تماس بگرید.

فروش نرده استیل شیراز

 

 جهت دریافت شرایط فروش نرده استیل در شیراز با واحد بازگانی ما تماس بگرید تا اطلاعات کامل از نحوه ثبت سفارش و لیست قطعات و قیمت ها در اختیار شما قرار داده شود.

 

قطعات نرده استیل شیراز

 

قطعات و یراق آلات نرده استیل با سه کیفیت مختلف از سه نوع آلیاژ استیل 316 ، 304 و 201 تولید می شود. تنوع شکل اتصالات نرده استیل زیاد است به همین دلیل انتخاب بهترن و مناسب ترین یراق برای هر پروژه به تجربه پیمانکاران نرده و میزان بودجه در نظر گرفته شده برای خرید این محصول بستگی دارد. اگر از یراق آلات بی کیفیت در اجرای نرده استیل استفاده کنیم احتمال شل شدن نرده پس از مدت کوتاهی بیشتر می شود. یراق آلات نرده استیل اصلی ترین اجزای این محصول است که اتصال تمام بخش و قطعات نرده به یکدیگر به وسیله آن انجام می شود.

 

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022