نرده استیل مشهد

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

نرده استیل مشهد,قیمت نرده استیل مشهد,فروش نرده استیل مشهد,اتصالات نرده استیل مشهد,قطعات نرده استیل مشهد,اجرای نرده استیل مشهد,نرده استیل خراسان رضوی

شرکت آکات با داشتن شبکه گسترده فروش و اجرای انواع نرده استیل راه پله، نرده استیل بالکن، نرده استیل پنجره با تنوع طرح و بهترین کیفیت در شهر مشهد و استان خراسان رضوی آماده ارائه زیبا ترین و مناسب ترین قیمت نرده استیل به هم وطنان ساکن در مشهد باشد. نرده استیل با سه کیفیت متفاوت تولید می شود این تفاوت هم از نظر کیفی و هم از نظر ظاهری مشهود است. قیمت نرده استیل 304 با استاندارد S30400اروپایی به دلیل دوام بالاتر در برابر فرسایش و تغییر رنگ و طول عمر بسیار بالاتر از سایر نرده های موجود در بازار گرانتر می باشد. در خرید نرده استیل حتما به این نکته باید توجه داشت تمام انواع نرده استیل نگیر بوده و این مورد به هیچ عنوان نشان دهنده ضد زنگ بودن نرده است نیست. در رتبه پایین تر از نظر قیمت نرده استیل 304 با کد اختصاری sus قرار دارد که برای استفاده در ساختمان های مسکونی ارزان قیمت کاربرد دارد و در پایان ارزان ترین قیمت نرده استیل به نوع استیل 201 تعلق دارد که هم از نظر کیفیت استیل و هم از نظر استحکام قطعات بسیار ضعیف بوده و امکان تغییر رنگ و زنگ زدگی در آن زیاد است.

قیمت نرده استیل مشهد

 برای کسب اطلاع از نحوه سفارش و قیمت مدل های مختلف نرده استیل در استان خراسان رضوی و شهر مشهد با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

فروش نرده استیل مشهد

شرکت آکات با توجه به استقبال گسترده هموطنان عزیز در استان خراسان رضوی اقدام به عرضه مستقیم لوله ، پروفیل و یراق آلات نرده استیل در دو آلیاژ 201 و 304 کرده است. برای دریافت نمایندگی فروش محصولات نرده استیل همکاران محترم می توانند با واحد فروش شرکت تماس گرفته تا از شرایط همکاری مطلع شوند.

اتصالات نرده استیل مشهد

 با توجه به شرایط آب و هوای اقلیم استان خرسان رضوی و شهر مشهد اتصالات نرده استیل مناسب برای این منطقه با آلیاژ 201 و آلیاژ 304 در تنوع طرح ارائه می شود شما خریداران محترم می توانید برای دریافت لیست قیمت اتصالات و قطعات نرده استیل با واحد فروش شرکت تماس حاصل نمایید.

 

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022