نرده استیل نرده استیل

نرده استیل فروش و اجرا قیمت نرده استیل

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

نرده استیل

از نرده استیل در راه پله و بالکن ها برای بالا بردن سطح ایمنی و زیبا شدن نمای پنجره ها، تراس ها و دکوراسیون داخلی استفاده می شود. قیمت نرده استیل در مدل های متنوع از قبیل نرده استیل طلایی، نرده استیل طرح چوب، نرده استیل شیشه خور و نرده استیل با انواع پایه دکوراتیو هلالی و پیچ با دو کیفیت نرده استیل 201 و نرده استیل 304 در هر متر طول به بازار ساختمان عرضه می شود. در گذشته نرده ها تنها جهت تامین ایمنی در مسیر رفت و آمد افراد در راه پله ها و بالکن ها نصب می شد. مدتی بعد از نرده های چوبی و یا سنگی نرده های استیل به بازار عرضه شد. مزیت بسیار مهم این نرده ها این بود که نمایی متفاوت و شکیلی را متمایز نسبت به دیگر نرده ها ایجاد می کرد. در کنار زیبایی امنیت و استقامت بالای آن و همینطور دوام و ماندگاری آن در برابر رطوبت، نرده استیل را به یکی از محبوب ترین ها تبدیل کرد. علاوه بر آن سرعت بالای نصب و میزان بسیار کمی از گرد و غبار و آلودگی آن را رقیب جدی دیگر نرده ها کرده است.

نرده استیل
امکان ترکیب آن با چوب و شیشه و همینطور توانایی و انعطاف پذیرش انواع طرح ها و مدل ها باعث شده است که نرده استیل بتواند انواع سلیقه و نظر را پوشش دهد و انتظارات را برآورده کند. نرده های استیل با کیفیت ضد زنگ بوده و همینطور یراق آلات و پروفیل های بکار رفته جهت تولید این نرده ها نیز با کیفیت و ضد زنگ می باشد. نرده های استیل قابلیت اجرا در مکان ها و فضاهای مختلف را دارد از جمله راه پله ها، بالکن ها، تراس روف گاردن، کناره های استخر، ویلا ها، آپارتمان ها، ساختمانهای دوبلکس، ساختمان های تجاری ، اداری، مسکونی.

انواع نرده استیل

نرده استیل از ترکیب کروم با فلزات دیگر تولید می شود. کروم از فرایندی موسوم به اکسیداسیون یا همان زنگ زدگی جلوگیری می کند. درصد کرومی که اضافه می شود تعیین کننده کیفیت نرده استیل خواهد بود به طوری که هر چه کروم بیشتر باشد مقاومت و تاثیر ناپذیری در مقابل زنگ زدگی بیشتر است. بر این اساس نرده های استیل در رسته کیفیت از بهترین به پایین ترین در رده بندی روبرو جای می گیرد: نرده استیل 316، نرده استیل 304 و نرده استیل 201. در ادامه به معرفی دو گروه آخر که در ایران متقاضی بیشتری دارد می پردازیم.

نرده استیل

نرده استیل 304

در نرده استیل موسوم به 304 میزان درصد کروم 18 است و درصد نیکل بکار رفته 8 می باشد. نرده استیل 304 یک لایه محافظ بسیار قوی در مقابل رطوبت و اکسیژن دارد که از زنگ زدگی آن جلوگیری می کند. ظاهر نرده استیل 304 براق و صیقل خورده است هر چند که امکان تولید آن در رنگ های گوناگون وجود دارد. لوله ها و پروفیل ها و همینطور یراق آلات 304 نیز ضد زنگ و بسیار باکیفیت هستند. نرده استیل 304 با نام فلز ضد زنگ نیز شناخته می شود.

نرده استیل 304

نرده استیل201

نرده استیل 201 بیشتر مناسب محیط های خشک و بدون رطوبت است چرا که میزان مقاومت آن در مقابل زنگ زدگی بسیار کم است و پس از مدت کوتاهی آلیاژ را دچار افت کیفیت می کند. این موضوع از این ناشی می شود که به جای نیکل عنصر کربن قرار می گیرد. هر چند که در نگاه اولیه نرده استیل 201 با 304 فرقی ندارد اما پس از مدتی این مورد برطرف می شود و تفاوت این دو در کیفیت بسیار واضح مشخص می شود. از اینرو توصیه می شود جهت پیشگیری از صرف هزینه های اضافی تعمیر و تعویض اقدام به نصب نرده استیل 304 نمایید.

نرده استیل 201

قیمت نرده استیل

شرایط متفاوت تولید نرده های استیل باعث شده است که قیمت های متفاوتی ارائه شوند. اما در حالت کلی عوامل دخیل و ثابت قیمت نرده استیل عبارتند از متراژ کار. کیفیت لوله های استیل که 304 باشد و یا 201. همینطور مدل ها و طرح های پایه نرده اجرای نیز دخیل هستند.

توجه کنید که هزینه نصب و خرید خود لوله های استیل با هم محاسبه می شود و قیمتی که به مشتری ارائه می شود همراه با هزینه نصب است.
در هر صورت طبیعی است که هر چه متراژ و کیفیت نرده استیل بالاتر باشد هزینه و قیمت نهایی نیز بیشتر خواهد بود. با تمام این تفاسیر توصیه می کنیم که در انتخاب نوع نرده استیل دقت کنید چرا که استیل با کیفیت تضمینی برای جلوگیری از تحمل هزینه های ناخوشایند تعمیر و تعویض در آینده خواهد بود.

قیمت نرده استیل

سثوال: آیا امکان اجرای نرده استیل در شهرستان هایی خارج از تهران نیز وجود دارد؟ بله تنها تفاوت هزینه ایاب ذهاب و همینطور بسته به مسافت و یا مدت زمان اجرا تهیه محل اسکان توسط کارفرما می باشد که در نهایت به هزینه نهایی افزوده خواهد شد. نکته ای که باید به آن اشاره کرد هزینه حمل و نقل می باشد که چون معمولا توسط شرکت های باربری صورت می گیرد بر عهده خود مشتری است. نرده های استیل در مدل های متفاوت و متنوعی تولید و اجرا می شود که در زیر به برخی از آنها اشاره می کنیم.

ردیف

نوع نرده استیل

متراژ

قیمت (ریال)

1

نرده استیل راه پله

50 تا 100 متر

5500000

2

نرده استیل 304

30 تا 50 متر

5600000

3

نرده استیل 201

20 تا 30 متر

3800000

4

نرده استیل طلایی

10 تا 20 متر

6500000

نرده استیل حصاری

نرده استیل حصاری مناسب بالکن ها و تراس هایی است که به خصوص در طبقات بالایی قرار دارند که در صورت سقوط افراد امکان آسیب جدی آنها وجود دارد. این نرده استیل به صورتی است که امکان عبور افراد و کودکان و حیوانات خانگی را به حداقل می رساند. و به لحاظ نما و ظاهری که دارند با نام حصاری شناخته می شوند. چیدمان گاردها به صورت افقی و عمودی است و فاصله میان گاردها تا دوازده سانتیمتر است و نباید بیشتر از آن تجاوز کند. در نرده استیل حصاری قطر لوله ها 38 میلیمتر و ارتفاع نهایی آن 110 سانتیمتر است.

نرده استیل حصاری

نرده استیل شیشه خور

در نرده استیل شیشه خور از ترکیب نرده و شیشه استفاده می شود. در این مدل از شیشه سکوریت جهت گارد محافظ استفاده میشود. ضخامت شیشه سکوریت معمولا بین 8 تا 12  میلیمتر است و در بین و میان لوله های استیل جای می گیرد. یراق های که برای نصب لوله به شیشه ها بکار می رود ضد زنگ و یو شکل میباشد. این یراق ها دارای دو فک ثابت و متحرک می باشد. پایه ها به صورت گرد و چهار گوش هستند. پایه ها گرد از لوله های استیل و پایه های چهار گوش از پروفیل استیل ساخته می شود. از نرده استیل شیشه خور می توان در راه پله ها، روف گاردن ها، حفاظ ها و کناره های استخر و .....بهره برد. ایمنی بالایی دارند و برای نصب آنها حتما باید گروهی حرفه ای و کاربلد را بکار برد.

نرده استیل شیشه خور

نرده استیل سه خط

اجرای نرده های استیل سه خط در قسمت ها و مکان های مختلف ساختمان ها امکان پذیر است. ارتفاع آنها معمولا از 85 تا 90 سانتی متر می باشد. پایه ها به صورت یک درمیان کار گذاشته می شوند. اجرای این مدل از نرده استیل بسیار شایع است. در راه پله های قوسی شکل این فاصله را با استفاده از دستگاه قوس ساز خاصی استاندارد می کنند به طوری که با تنظیم زاویه هماهنگ با قوس راه پله این امر امکان پذیر است. ضخامت لوله از هفت دهم تا دو میلیمتر می باشد. اجرای آن طبق الگوی استاندارد و مشخصی امکان پذیر است. قطر لوله های دستگیره باید تا 51 میلیمتر باشد و قطر لوله های استیل مربوط به پایه ها 38 و قطر لوله های مرتبط با گارد ها ی افقی 16 میلیمتر می باشد.
آنچه که در مورد نرده استیل سه خط از اهمیت ویژه ای برخوردار است ضخامت لوله ها می باشد. به طوری که توصیه می کنیم که از نرده های سه خط با ضخامت بالاتر بهره ببرید چرا که مقاومت و کیفیت بالاتری دارند.

نرده استیل سه خط

مراحل اجرای نرده استیل

در اجرای نرده استیل راه پله باید مراحل مشخصی را طی کرد که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:

 • اندازه گیری دقیق متراژ کار: در اندازه گیری می توان از ابزارهای لیزری بهره برد که میزان خطا را به کمترین می رساند.
 • مکان پایه نرده استیل: این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است. به این منظور هر پله را یک در میان در قسمت کف و به فاصله هشت سانتی متر از لبه سنگ پله ها علامت گذاری می کنند. در صورتی که شیب و کف پله ها با یکدیگر متفاوت باشد مثلا در راه پله های قوسی شکل، از تراز نشانه گذار استفاده می کنند تا تاثیر این اختلاف در اندازه را از بین ببرند. سپس محل های علامت گذاری شده را با دریل هیلتی و یا دریل ساده سوراخ می کنند که قطر آن معمولا ده میلیمتر است.
 • مونتاژ نرده استیل: در مرحله بعد نرده ها را به صورت دقیقی و بر اساس معیارهای از قبل تعیین و تایید شده اندازه گیری و برش می زنند.
 • نصب پایه نرده استیل: این مرحله مربوط به قرار دادن میل ترانس می باشد. میل ترانس ها همان ستون های داخل پایه های استیل می باشند. کار میل ترانس ها محکم کردن لوله های عمودی پایه ها در جای خود می باشد. میل ترانس ها به وسیله چسب سنگ یا پیچ و مهره کارگذاشته می شوند.
 • اتصال دستگیره نرده استیل: حالا نوبت به نصب هندریل می باشد. هندریل همان لوله استیل51 است که بر روی پایه های عمودی قرار می گیرد.
 • اجرای گارد های نرده استیل: حالا لوله های استیل افقی 16 روی پایه های نرده کار گذاشته می شوند. پایه ها همان لوله های 38 هستند.
 • نصب ستون استارت: در مرحله بعد باید کارشناسی صورت بگیرد تا مشخص شود که زانویی کار گذاشته شود و یا درپوش. تشخیص این امر برعهده کارشناسان اجرا می باشد.
 • اتمام کار: در آخر نوبت به نصب و اجرای دیوارکوب و یا پایه استارت می رسد. به عبارت دیگر اگر انتهای نرده آزاد باشد پایه استارت و اگر در تماس با دیوار و کناره ها باشد باید دیوار کوب نصب کرد.

نرده استیل

چرا نرده استیل اولین انتخاب برای اجرای حفاظ و نرده در ساختمان است؟

نرده استیل دارای مزیت هایی است که باعث شده از اواسط قرن بیستم تا به حال به یکی از محبوب ترین ها در صنعت ساختمان تبدیل شود و این محبوبیتی فراگیر در تمام نقاط دنیا است و تا به حال جایگزین مناسب و درخوری برای آن پیدا نشده است.

 • زیبایی و به روز بودن نمای داخلی و یا خارجی ساختمان حاصل نصب نرده استیل است.
 • مقاومت بالایی که در مقابل زدگی و رطوبت دارد آن را به با دوام ترین ها تبدیل کرده است.
 • امنیت و استحکام نیز یکی از مهمترین و حیاتی ترین ویژگی هایی است که نرده های استیل به خوبی آن را نشان می دهند.
 • صرفه اقتصادی، به خصوص با نصب لوله های استیل با کیفیت 304 که در مقابل رطوبت و فرسایش مقاوم است و از اینرو نیازی نیست که در آینده به تعویض نرده اقدام کنید.
 • اگر گروهی مجرب و با تجربه به نصب اجرای نرده های استیل بپردازد از تحمیل هزینه تعمیر در آینده نیز بی نیاز خواهید بود.
 • نرده های استیل به صورت حفاظ بالکن و حفاظ بانکی امکان اجرا دارند. نمونه ها مربوط را می تواتید در مقابل بانک ها ببینید.
 • حفاظ های بانکی طوری نصب می شوند که تاییدیه آتش نشانی را بگیرند.
 • لوله های استیل را می تواند به عنوان حفاظ درب تحت عنوان درب استیل نیز اجرا کرد.
 • امکان ترکیب لوله های استیل با شیشه ای نشکن سکوریت نیز وجود دارد.
 • در حال حاضر جایگزین و رقیب جدی ای برای نرده های استیل وجود ندارد که همه موارد اشاره شده در بالا را پوشش دهد.
 • رنگ لوله ها می تواند متغیر باشد از نقره ای یا سیلور معمول در نرده های استیل گرفته تا رنگ های برنزی و طلایی یا گلدن.

گروه آکات با بهره گیری از محصولاتی با کیفیت و همراهی کارشناسانی حرفه ای و با تجربه سالها به خدمت رسانی شما مشتریان محترمی افتخار دارد که از نتیجه نهایی خشنود هستند و این رضایت به دلگرمی و انگیزه این گروه برای به روز بودن و فعالیت بیشتر انجامیده است.

نرده استیل

تخمین هزینه قیمت نرده استیل

موارد متعددی وجود دارد که هزینه نهایی نرده استیل را مشخص می زند؛ به موارد زیر دقت کنید:

# مهارت تکنسین نصب نرده استیل

دستمزد یک نیروی اجرایی ماهر و با تجربه عالی ، به طور معمول از یک تکنسین با تجربه و مهارت پایین تر، بیشتر است. اگرچه، بسیاری از خریداران به پرداخت هزینه اضافی تمایل دارند چراکه می دانند تکنسین با تجربه بیشتر نتایج مطلوب تری هم کسب می کند.

# امکانات اجرایی نرده استیل

در صورتی که اکیپ نصب نرده استیل دارای امکانات انجام کار شامل مونتاژ و برش لوله های استیل در محل نباشد، این کار در کارگاه یا کارخانه انجام می شود که این مکان ها هزینه های جداگانه نیاز دارد که بسته به موقعیت، کیفیت تجهیزات متفاوت است. در این مورد هم بسیاری از خریداران مایل به پرداخت هزینه های کمی بالاتر برای اطمینان از ایمنی و کیفیت بیشتر هستند.

# محل جغرافیایی پروژه نرده استیل

هزینه اجرای نرده استیل درست مثل بسیاری از کالاها و خدمات در جامعه، متفاوت است. به طور معمول، اجرای نرده استیل در یک کلان شهر، مثل تهران و یا اصفهان بیشتر از یک شهرستان کوچک است.

# آلیاژ استیل

کیفیت آلیاژ استیل نرده را می توان مهم ترین عامل تعیین کننده قیمت نرده استیل دانست که در کاهش یا افزایش هزینه قیمت نرده استیل موثر است. برای مثال استفاده از آلیاژ استیل 201 در مقاسیه با استیل 304 هزینه نهایی خرید نرده استیل را کاهش می دهد.

# نگهداری از نرده استیل پس از اتمام کار

پس از پایان مراحل نصب نرده استیل، خریداران ممکن است نیاز به نگهداری خاص یا مراقبت پس از نصب نرده استیل داشته باشند که بدون شک هزینه های نهایی کار را تحت تاثیر قرار می دهد. خریداران باید به خاطر داشته باشند که هزینه های جانبی، هزینه های حمل بار و مراقبت بعد از اجرا همیشه در برآورد اولیه کار در نظر گرفته نمی شود و خریدار باید برای اطلاعات دقیق تر درباره این هزینه ها و هزینه های مربوطه با واحد فروش تماس بگیرد.

چه مدت طول می کشد تا یک پروژه نرده استیل انجام شود؟

نصب نرده استیل برای هر پروژه زمان منحصر به فرد خود را دارد و نتایج نهایی کار پس از کارشناسی دقیق از محل پروژه مشخص میشود. مشکلات جانبی مانند خالی بودن زیر کار سنگ راه پله یا کف بالکن بعد از سوراخ کاری محل پایه ها بروز می کند. در حالی که تغییرات احتمالی طرح نرده استیل و افزایش یا کاهش متراژ کار، در زمان نهایی اتمام یک پروژه موثر است. به طور کلی انجام صحیح کلیه مراحل نصب نرده استیل توسط یک اکیپ سه نفر برای متراژ 30 تا 40 متر دو روز زمان می برد در متراژ های بالاتر در صورت استفاده از نفرات بیشتر زمان کاهش خواهد یافت.

آیا احتمال ایجاد زنگ زدگی دائمی نرده استیل وجود دارد؟

تقریبا مانند تمام متریال فلزی، احتمال زنگ زدگی در نرده استیل وجود دارد. در نرده استیل 304، تمام قطعات از نوع مرغوب و درجه یک بوده و بنابر این هیچ گونه زنگ زدگی قابل مشاهده نیست؛ در نرده استیل 201، احتمال پوسیده شدن و زنگ زدن نرده ممکن است. خوشبختانه، نرده استیل 201 در مناطق خشک و مکان های سرپوشیده استفاده می شود برای همین میزان بروز این مشکل کاهش پیدا می کند.

چگونه تفاوت بین نرده استیل 201 و نرده استیل 304 را مشخص کنیم؟

به طور معمول، در نگاه اول تشخص نرده استیل 201 از نرده استیل 304 به سادگی نیست، اما با گذشت زمان نرده استیل 201 شروع به پوسیده شدن می کند. راه حلی یرای مشخص کردن اختلاف نرده استیل 304 از نرده استیل 201 انجام آزنالیز دقیق میزان کروم و نیکل هر کدام در یک آزمایشگاه است. اما یک روش با درصد خطای کم استفاده از محلول پاک کننده قلیایی مانند وایتکس است که اگر یک نمونه از هر دو فلز را داخل آن انداخته شود استیل 201 به سرعت شروع به پوسیده شدن می کند اما استیل 304 با تاخیر بسیار زیاد تغییر شکل می ذهد.

خواندن 6032 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 تیر 1401 ساعت 11:37

 

آکات با دو ده فعالیت و تلاش در زمینه طراحی , ساخت و اجرای انواع نرده آلومینیومی از قبیل نرده آلومینیوم طرح چوب , طلایی , برنزی , سیلور و تولید و نصب انواع نرده استیل , حفاظ استیل , نرده شیشه ای توانسته با ارائه باکیفیت ترین متریال و منصفانه ترین قیمت اعتماد و نظر مثبت مشتریان محترم را جلب نماید.

تلفن همراه (مدیر فروش) : ۰۹۱۲۷۱۲۰۰۸۳

تلفن پنج خط ویژه (فکس داخلی۴) : ۴۴۹۲۹۵۱۹ - ۰۲۱

 

 

Copyright 2022