Blog

نرده استیل فروش و اجرا نرده استیل راه پله و بالکن ارزان ترن قیمت

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
نرده استیل نرده استیل

به کار گیری نرده استیل با هدف افزایش ایمنی و زیبایی در راه پله ها و بالکن ها است. زیرا نرده استیل معضلات نرده های کلسیک قدیمی مانند نرده های چوبی و آهنی را ندارد و با مشکل تغییر شکل و تغییر رنگ مواجه نخواهد شد. نرده استیل از فولاد تقویت شده و ضد زنگ خوردگی و مقاوم در برابر عوامل فرسایشی محیط مانند رطوبت، اکسیژن و گرد غبار ساخته می شود. استیل به سبب این خاصیت برای اجرا و نصب نرده در راه پله ها و بالکن و پشت پنجره ها بهترین انتخاب است. تنوع شکل و طرح نرده استیل نیز باعث شده زمینه مناسبی برای طراحی متنوع براساس دیدگاه معماران و طراحان ساختمان وجود داشته باشد. از طرف دیگر قیمت نرده استیل با توجه به دوام و ماندگری آن نسبت به سایر نرده ها بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. قیمت نرده استیل راه پله نسبت به مدل های نرده استیل بالکن و پنجره ازران تر است زیرا متریال استفاده شده در نصب نرده استیل راه پله از سایر مدل های نرده بالکن و نرده پنجره کمتر می باشد. روش قیمت گذاری نرده استیل راه پله بر مبنای هر متر طول نرده نصب شده تعیین می شود که در این برآورد قیمت نرده استیل مواردی مانند کیفیت و نوع آلیاژ استیل استفاده شده در ساخت نرده و مدل اتصالات نرده استیل بسیار مهم هستند.

نکاتی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذارند عبارنتد از:

 ¤ هر چقدر متراژ نرده استیل اجرا شده بیشتر باشد قیمت آن نیز کاهش می یابد.

 ¤ مدل پایه های استفاده شده در نصب نرده استیل در قیمت آن موثر است.

 ¤ تعداد ونحو لوله ها و پروفیل های استیل که برای گارد های بین پایه نرده استفاده می شود در قیمت نرده استیل موثر است.

 ¤ کیفیت نوع استیل از نظر دوام و ماندگاری در برابر فرسایش و پوسیده شدن در قیمت نرده استیل تاثیر گذار است.

 ¤ در شرکت آکات استیل قیمت نرده استیل با کمترین هزینه و براساس نیاز و صلیقه خریداری محاسبه می شود.

 ¤ نوع اتصالات و یراق آلات نرده نیز در کاهش یا افزایش قیمت مهم است.

معرفی فولاد مقاوم به خوردگی معروف به استیل ضد زنگ زدگی؟

استیل ضد زنگ در واقع فولاد تقویت شده است که در آن عناصر کروم و نیکل از دیگر عناصر بیشتر بوده و با یک استاندارد مشخص خاصیت ضد زنگ شدن به فولاد بخشیده است. به صورت کلی اگر درصد کروم در فولاد از مقدار ۱۰/۵ درصد بیشتر شود به استنلس استیل تبدیل می شود. لایه کروم در استیل باعث می شود در زمانی که سطح فولاد خراشیده شده یک لایه محافظ بر روی آن شکل گیرد و مانع خوردگی و پوسیدگی آن شود. در استنلس استیل میزان کربن ۱/۵ درصد هناصر فولاد است که این مورد نیز باعث نگیر بودن استیل می شود.

خواص استیل برای استفاده در نرده استیل چیست؟

  استیل به راحتی تمیز می شود و نگهداری از آن آسان است.

  استیل تغییر رنگ نمی دهد و در برابر خوردگی مقاوم است.

  استیل بسیار سبک است در حالی که می تواند وزن زیادی را تحمل کند.

  استیل برای محیط ریست مناسب است زیرا قابل بازیافت مجدد است.

  استیل برای طراحی های اختصاصی مناسب است زیرا قابلیت شکل پذیری صنعتی دارد.

تعریف نرده در ساختمان؟

نرده یک محافظ از جنس شیشه ، چوب ، سنگ و فلز است که با هدف ایمن کردن راه پله و نمای بیرونی پنجره و بالکن در ساختمان استفاده می شود. نرده امروزه علاوه بر ایمن تر کردن محل های ارتباطی بین طبقات برای افراد به منظور زیباتر کردن نمای داخل و بیرون ساختمان نیز استفاده می شود. با پیشرفت علم ساختمان سازی و ساخت متریال سبک و مقاوم ایجاد طرح های اختصاصی برای نرده امکان پذیر شده است. از این رو طراحان و معماران به استفاده از متریال مناسب و شکل پذیر که بتواند ایده های آن ها را در طراحی اجرا کند توجه بیشتری می کنند. یکی از این نرده های ساختمانی که توانسته خواسته های آنها را برآورده کند نرده استیل است. شرکت آکات استیل با طراحی و ساخت نرده های استیل با کیفیت توانسته با بسیاری از مهندسان و ساختمان سازان معتبر همکاری داشته باشد.

نرده استیل و معرفی انواع آلیاژ نرده استیل؟

نرده استیل مدل جدیدی از نرده های ایمن ساختمانی است که با داشتن مقاومت عالی در مقابل خوردگی و فرسایش با ظاهر خاص کرومی و تنوع شکل ظاهری که شامل نرده راه پله و نرده بالکن می شود جایگزین نرده های سنتی و قدیمی شده است. نرده استیل از تنوع زیادی در شکل ظاهری بر خردار است که می تواند همه نظر ها و سلیقه ها را برای انتخاب یک نرده مناسب جلب کند. نرده استیل با هدف محافظت از جان و سلامت افراد برروی سنگ کف راه پله و بالکن یا به کناره دیواره آنها نصب می شود. نرده استیل هرگز زنگ نخواهد زد و این قابلیت را دارد که به شکل و فرم دلخواه طراحی و ساخته شود.

نرده استیل با دو نوع کیفیت ساخته می شود در واقع استیل با دو درجه مقاومت در برابر خردگی ساخته می شود. زمانی که به آهن درصد مشخصی کروم اضافه می کنیم استیل ساخته می شود ما همین استیل زمانی که نیکل به ان اضافه شود ضد زنگ خواهد شد یعنی در هر شرایط آب و هوایی می تواند ساختار اولیه خود را حفظ کند و هنگامی که با اکسیژن هوا برخورد می کند دچار خوردگی و زنگ زدگی یا همان اکسید شدن فلز نمی شود. این استیل که درصد معینی از کزوم و نیکل در خورد دارد به استیل ضد زنگ 304 معروف است. شرکت آکات استیل تولید کننده نرده استیل 304 با استاندارد اروپایی S30400 است که تضمین کیفیت نرده های این مجموعه است. امروزه با افزایش هزینه های ساختمان سازی تلاش برای کاهش قیمت متریال استفاده شده در ساختمان باعث شده است تا نرده استیل 201 برای این بازار تولید شود. استیل 201 در واقع نوع درجه دوم استیل 304 است که بجای نیکل در تولید آن از کربن و منگنز استفاده شده است. در کل شیوه نصب نرده استیل چه از نوع نرده استیل 304 باشد چه از نوع نرده استیل 201 باشد به یک روش انجام می شود.

معیار هایی که برای انتخاب نرده استیل باید به آنها توجه کرد عبارتند از:

  • نرده استیل باید بر اساس میزان اهمیت به ایمنی و زیبایی ظاهری انتخاب شود.

  • ویژگی اصلی نرده استیل ضد زنگ بودن آن است که می تواند هزینه های نگهداری نرده را کاهش دهد.

  • شیوه های متنوع نصب نرده استیل استفاده از آن را در هر مکانی امکان پذیر کرده است.

معرفی مدل های نرده استیل

نرده استیل در مدل های متنوع طراحی و ساخته می شود که هر مدل بر اساس نوع کاربری دارای ویژگی های خاص است. مدل های رایج نرده استیل که در ساختمان ها و اماکن عمومی بیشتر استفاده می شود نرده استیل سه خط نام دارد. برای فضای بالکن و تراس ها نیز از نرده استیل حصاری با نرده استیل فرانسوی استفاده می شود. نرده استیل شیشه خور مدل دیگری است که با استفاده از شیشه های سکریت سوپر کلیر به عنوان گارد محافظ بین پایه های نرده ساخته می شود و بیشتر مناسب ویلاهای شخصی و هتل ها است. نرده ترکیبی چوب واستیل مدل جدیدی است که با طراحی متفاوت توانسته نظر مثبت خریداران را جلب کند. و مدل های نرده دکوراتیو که با پایه های طرح دار و خاص می تواند به مدرن شدن و ایجاد تمایز در نمای راه پله و نمای بیرونی ساختمان کمک کند. اگر نرده استیل در فضای داخل یا خارج ساختمان نصب شود باید کیفیت آلیاژ استیل از نوع 304 باشد در غیر این صورت همیشه ممکن است نرده استیل 201 به جای آن استفاده شده باشد.

  نرده استیل با طرح اختصاصی مدلی از نرده است که به صورت مشخص برای یک پروژ و سفارش طراحی و اجرا می شود.

   نرده استیل با اتصالات جوش آرگون یکی از محکم ترین مدل های نرده راه پله و تراس است.

   به منظور اطلاع از قیمت اتصالات و یراق آلات نرده استیل آکات می توانید با بخش فروش نرده تماس حاصل نمایید.

استاندارد نرده استیل

یک نرده استیل استاندارد وایمن هرگز زنگ نخواهد زد و اجزا و قطعات آن به مرور زمان از هم جدا یا لق نخواهد شد. بر این اساس نرده استیل می تواند در تمام شرایط و محیط ها شکل اولیه خود را حفظ کند و از خوردگی و تغییر رنگ دور بماند. نرده استیل به اندازه ای مقاوم است که می تواند تا درجه حرارت ۸۰۰ سانتیگراد شکل خود را حفظ کند و به اندازه ای دارای ثبات رنگ است که در آب و هوای مرطوب یا گرم و حتی محیط های اسیدی با مشکل پوسیدگی فلز و خوردگی روبه رو نمی شود. نرده استیل شرکت آکات استیل از نوع مرغوب و درجه یک بوده و کیفیت آن برای سالهای بسیار طولانی تضمین شده است.

مزیت های نرده استیل

از ویژی گی های مثبت و مزیت های نرده استیل به نکات زیر می توان توجه کرد .

   نظافت و پاکیز کردن نرده استیل بسیار آسان است.

   در صورتی که یکی ازاجزا نرده استیل شکسته یا آسیب دیده باشد تعویض آن قطع بسیار آسان است.

   سرعت زیر سازی و نصب نرده استیل بسیار بالا است.

   هزینه نگهداری نرده استیل نسبت به نرده های سنتی چوبی و آهنی کمتر است.

   تنوع طرح و مدل نرده استیل بسیار زیاد است.

شیوه های نصب نرده استیل

نرده استیل در زمان تولید به دو صورت کرومی براق و مات تولید می شود که هر کدام مناسب استفاده در محیط های خاصی هستند. نرده استیل براق معمولا در ساختمان های مسکونی و اداری نصب می شوند اما نرده استیل مات یا خش دار بیشتر در بیمارستان ها و محیط های صنعتی مانند کارخانجات صنایع نفتی نصب می شوند. نرده استیل به دو روش در راه پله و بالکن ها اجرا می شود که به ترتیب عبارتند از نصب عمودی بر روی سنگ کف و نصب از بغل اتصال به کناره دیواره .

تفاوت نرده استیل درجه یک از نرده استیل درجه دو

نرده استیل نیز مانند تمام متری مورد استفاده در ساختمان سازی با کیفیت های مختلف ساخته می شود. برای اینکه بتوان نرده استیل استاندارد و درجه یک را از نمونه نرده درجه دو تشخیص داد نیاز به تجربه و دقت است. اما با داشتن کمی اطلاعات می توان درصد تشخیص نرده مرغوب را از جنس بی کیفیت بالا برد. نرده استیل با دو نوع استیل ساخته می شود که به ترتیب 201 و 304 تقسیم بندی می شوند. نرده استیل درجه یک با نام نرده استیل 304 شناخته می شود و نرده استیل درجه دو به نام نرده استیل 201 معروف است. سه راه ساده برای مشخص کردن آلیاژ نرده استیل و جود دارد که به ترتیب عبارتند از:

  استفاده از تشخص ملوکولی آلیاژ استیل توسط آزمایشگاه متالوژی.

  استفاده از قطر آنالیز برای بررسی درصد نیکل و کروم موجود در نرده استیل.

  راه ساده اما با مقدار خطا در نتیجه اضافه کردن محلول سفید کننده به مدت 24 ساعت بر روی سطح قطعات نرده استیل.

علاوه بر تشخیص نوع آلیاژ نرده استیل کیفیت یراق آلات و اتصالات آن نیز مهم است. برای مثال از یک قطعه با جند کیفیت و متریال ساخته می شود که شامل قطعات برنجی نرده با روکش استیل و قطعات پلاستیکی با روکش استیل و سرانجام قطعات درجه یک نرده استیل که با ورق ها و شمش های اصلی استیل 304 ساخته می شوند.

تفاوت نرده استیل در مقابل نرده آهنی وبرنجی؟ 

آهن هرچند از نظر استحکام مقاوم است اما یک مشکل اساسی دارد و آن پوسیدگی و زنگ زدگی آهن است که در اصطلاح به اکسید شدن آهن معروف است. این مشکل باعث شده نرده های آهنی به صورت مدام نیازمند بازسازی و رنگ کاری باشند. اما نرده استیل به سبب داشتن نیکل و کروم یک پوشش محافظ در مقابل هوا و رطوبت دارد که شکل اولیه آن را برای زمان زیادی حفظ می کند و در اصل نرده استیل زنگ نخواهد زد. از طرف دیگر تنوع قطعات نرده استیل می تواند برای هر سیلقه ای یک انتخاب داشته باشد. پس نتیجه می گیرم نرده استیل نسبت به نرده آهنی برتری دارد و از همه نظر استفاده از آن منطقی به نظر می رسد. اکنون به تفاوت نرده برنجی با نرده های استیل می پردازیم. نرده های برنچی به مرور زمان تغییر شکل دارد و سیاه می شوند این موضوع می تواند باعث افزایش هزینه نگهداری آن شود. اما نرده های استیل هرگز شکل اولیه خود را از دست نداده و رنگ آنها تغییر نخواهد کرد.

نرده‌ های استیل آکات استیل طرح های مختلفی دارد که با توجه به نظر مشتری می توان اجزا و قطعات آن را تغییر داد و ابعاد آن را بر اساس نوع کاربری مورد نیاز اصلاح نمود. قطعات نرده استیل که برای طراحی اختصاصی یک سفارش می تواند تغییر کندعبارتند از: پایه های دکوراتیو نرده که معمولا از لوله های استیل طرح دار می باشد. تعداد ونحو قرار گیری گارد های امنیتی نرده که در فاصله بین پایه ها قرار می گیرد و ارتفاع تمام شده نرده استیل که استاندارد مشخصی دارد.

نرده های استیل

نرده های استیل با هدف ایجاد یک جان پناه و گارد امنیتی در راه پله ها و بالکن ها استفاده می شود. استفاده از استیل ضد زنگ در این نرده ها دوام و ماندگاری بالایی به آن ها داده است زیرا نرده استیل استحکام بالایی برای مقابله با عوامل مخرب محیطی مانند گرما ، سرما و باران های اسیدی دارد. نرده های استیل به دلیل سطح صیقلی و براق خود آلودگی کمتری به خود جزب می کند و به سادگی می توان آن را تمیز کرد. استیل هرگز پوسیده نمی شود و اصطلاح زنگ نخواهد زد و می تواند در برابر ضربه و فشار های شدید مقاومت کند. یکی دیگر از خواص ویژه نرده های استیل این است که می تواند میزان زیادی حرارت و گرما را تحمل کند و در هنگام آتش سوزی ساختار خود را حفظ کند. مهم ترین ویژگی نرده استیل ضد خش بودن آن است به صورتی که هنگام برخورد با اجسام سخت و تیز سطح آن خراش بر نمی دارد و کیفیت اولیه خود را حفظ می کند.

قیمت نرده استیل

در شرکت آکات استیل قیمت نرده استیل با توجه به استفاده از متریال مرغوب و ضمانت کیفی نرده های اجرا شده تعیین شده است. قیمت هر متر نرده استیل بر اساس ارتفاع نرده و کیفیت استیل از نظر درجه یک بودن مانند نرده استیل 304 و یا استیل درجه دو برآورد می شود. مورد دیگری که در قیمت نرده استیل تاثیر گذار است ضخامت نرده و متراژ سفارش است البته نوع اتصاات و یراق آلات نرده استیل نیز بر افزایش یا کاهش قیمت موثر است. با توجه به تنوع مدل و کیفیت نرده استیل تعیین قیمت آن تنها با کارشناسی حضوری امکان پذیر است و به دلیل تغییرات مداوم قیمت ها در طول یک ماه نرده استیل قیمت ثابتی ندارد. مواردی که در تعیین قیمت نرده استیل تاثیر گذار هستند عبارتند از نوع استیل به کار رفته در تولید نرده استیل از نظر کیفیت و مقاوت استیل در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ که به دو کیفیت نرده های استیل درجه دو با کد استیل 201 و نرده استیل درجه یک با کد استیل 304 و 316 تقسیم می شوند. همچنین استحکام و مقاوت قطعات نرده استیل در برابر فشار و کشش که به دو دسته قطعات سبک و قطعات سنگین تقسیم می شوند. مدل نرده استیل از نظر شکل ظاهری، ارتفاع نرده، شکل چیدمان گارد های امنیتی محافظتی و سیستم های نصب نرده استیل و در آخر متراژ سفارش نرده دیگر مواردی هستند که در قیمت نرده استیل تعیین کننده هستند. قیمت نرده استیل بر اساس متراژ طول هندریل (دستگیره) اجرا شده و تعداد پایه های مادر یا استارت قیمت گذاری می شود.

  ¤ قیمت هر متر نرده استیل با توجه به محل نصب نرده و مدل آن تعیین می شود.

  ¤ جهت دریافت اطلاعات دقیق از قیمت نرده استیل آکات می‌توانید با کارشناسان شرکت آکات تماس گرفته و مشاوره رایگان برای خرید یک نرده مناسب را دریافت نمایید

قیمت نرده استیل 304-قیمت نرده استیل 201

علت اینکه قیمت نرده استیل 304 نسبت به قیمت نرده استیل 201 گرانتر است کاملا واضح است زیرا نرده استیل 304 هرگز زنگ نمی زند و می تواند در هر محیطی از آن استفاده کرد اما نرده استیل 201 این قابلیت را ندارد و تنها در فضا های سرپوشیده و مناطق گرم و خشک قابل اجرا است. قیمت نرده استیل 304 اگر در راه پله اجرا شود نسبت به نرده استیل پنجره گرانتر خواهد بود زیرا برای ساخت آن به اجزا و قطعات بیشتری نیاز است. نرده استیل 201 به دلیل قیمت ارزان تر می تواند در شهر های کویری و در داخل ساختمان جایگزین نرده های 304 شود. لازم به توضیح است از میان تمام مدل های نرده استیل قیمت نرده استیل بالکن و تراس گرانترین است. در مجموعه مواردی که باعث اختلاف قیمت نرده های استیل می شود عبارتند از:

    قیمت نرده استیل 304 به سبب وجود درصد بیشتری از نیکل وکروم نسبت به قیمت نرده استیل 201 گرانتر است.

    قیمت نرده استیل بالکن از نوع استیل 304 از تمام مدل های نرده استیل گرانتر است .

    قیمت نرده استیل با اتصالات پیجی و پرجی از قیمت نرده استیل که به روش جوش آرگون ساخته می شود ارزان تر است

قیمت نرده استیل راه پله-قیمت نرده استیل بالکن-قیمت نرده استیل پنجره

نرده هایی که حدود چهل تا پنجاه سال پیش در ایران کاربرد داشتند یکی ویژگی منفی داشتند و آن هم زنگ زدن بسیار سریع بود و این مورد باعث میشد که صاحبان ملک و ساختمان ها ناچارا هزینه های اضافی جهت برطرف کردن آن بپردازند و یا با همان وضعیت کنار بیایند. نرده های استیل اصل این مشکل را برطرف کرده اند. نصب این نرده ها آنچنان باید مستحکم باشد که بعد از مدتی دچار لق زدگی نشوند از اینرو به شما پیشنهاد میکنیم که گروه بسیار حرفه ای و باتجربه را جهت نصب انتخاب کنید. همچنین انتخاب طرح و رنگ نرده نیزباید متناسب با فضای کاربری شما باشد در رسیدن به این هدف مشورت با کارشناسی باحوصله میتواند کمک کننده باشد که تصمیم گیری نهایی را آسان سازد. برای شکست فضای محیط و تزریق تازگی و به روز بودن بکارگیری نرده های استیل در دکوراسیون داخلی گزینه بسیار مناسبی است. قیمت نرده استیل راه پله هر چند در ابتدا از نرده های آهنی گرانتر به نظر می رسد اما با گذشت زمان و اینکه هزینه های نگهداری نرده های آهنی را ندارد به صرف است. قیمت نرده استیل راه پله با توجه به درجه کیفی استیل و ارتفاع تمام شده نرده وتعداد لوله ها و پروفیل های محافظ تعیین می شود. نرده استیل بالکن به این دلیل که تعداد لوله های استیل بیشتری برای ساخت آن نیاز است پس یراق آلات و اتصالات بیشتر نسبت به نرده استیل راه پله در آن استفاده می شود در نتیجه قیمت نرده استیل راه پله افزایش می یابد. نرده استیل پنجره اگر به صورت چند ردیف لوله استیل افقی و موازی که در ارتفاع 60 سانتیمتر اجرا شود قیمت آن بر حسب متر طول تعیین می شود. اما اگر به شکل یک شبکه عمودی و افقی از پروفیل و لوله استیل ساخته شود قیمت نرده استیل پنجره بر اساس متر مربع برآورد می شود. نکته مهمی که در خرید نرده های استیل که در خارج ساختمان نصب می شوند این است که باید همگی از نوع استیل 304 باشند.

  ارتفاع پایه های نرده باعث افزایش یا کاهش قیمت نرده استیل راه پله می شود.

  قطر لوله های استیل نرده پنجره در قیمت نرده استیل پنجره موثر است.

  قیمت نرده استیل بر اساس هر متر طول دستگیره نرده محاسبه می شود.

  شرکت آکات با عرضه باکیفیت ترین و متنوع ترین نرده استیل مناسب ترین قیمت نرده استیل را ارائه می کند.

  برای اطلاع از قیمت نرده استیل راه پله و بالکن با ما تماس بگرید.

  شرکت آکات با توجه به بودجه شما مناسب ترین قیمت نرده استیل را به شما پیشنهاد می دهد.

قیمت نرده استیل آکات براساس کیفیت نوع استیل، دستمزد نصب، هزینه حمل بار، مدل نرده و متراژ کار محاسبه می شود.

مشخصات نرده استیل آکات

 ¤ ضد ضربه می باشد

 ¤ هرگز زنگ  نخواهد زد و پوسیده نمی شود

 ¤ در مقابل شرایط محیطی اسیدی و قلیایی با دوام است.

 ¤ داری سطح براق و یکدستی است که به آسانی از آلودگی پاک می شود.

 ¤ در مقابل رطوبت وهوا مقاوم است و رنگ آن تغییر نمی کند.

 ¤ نرده های استیل شرکت رامادر با طرح های زیبا و کیفیت بالا باعث افزایش زیبایی وامنیت ساختمان ها می شود.

نرده استیل کابلی

نرده کابلی و سیم بکسلی یکی از زیباترین و مدرن ترین مدل های نرده استیل است که مناسب اجرا در فضای بیرونی و دکوراسیون داخلی ساختمان است. که از ترکیب کابل های استیل موازی به عنوان محافظ و پایه های استیل از لوله و پروفیل به همراه قطعات استیل مهارکننده کابل ها به پایه ها و دستگیره های استیل و چوبی ساخته می شود. نرده استیل راه پله با کارد کابلی جلوه مدرن و متفاونی به فشای داخلی ساختمان میدهد این مدل نرده امروز در ساختمان های خاص با معماری شیک و زیبا رایج شده است.قیمت نرده استیل راه پله با حفاظ کابلی تنها با کارشناسی از محل اجرای سفارش و تعیین نوع کابل های محافظ و تعداد آنها قابل محاسبه است.

نرده استیل شیشه خور

این نوع نرده از ترکیب و استفاده شیشه به همراه قطعات نرده استیل ساخته می شود. نرده استیل شیشه خور از شیشه سکریت ساده تا ضخامت 12 میلیمتر و شیشه لمینت تا ضخامت 16 میلیمتر و پایه ها و دستگیره های استیل از لوله استیل 304 به قطر 38 میلیمتر تا 51 میلیمتر و پروفیل های استیل 40*40 و 30*60 میلیمتر به وسیله یراق استیل شیشه گیر تولید می شود. نرده استیل شیشه خور با داشتن شفافیت ذاتی شیشه و براقیت و زیبایی استیل بهترین گزینه برای راه پله هایی با معماری شیک و مدرن است. در تولید نرده استیل شیشه خور مهمترین عامل کیفیت شیشه و قطعات نگهدارنده شیشه به پایه ها است فاصله پایه های استیل در نرده استیل شیشه خور بین 75 سانتیمتر تا 85 سانتیمتر است و ارتفاع نرده شیشه خور برای راه پله بین 90 تا 110 سانتیمتر است. قیمت گذاری نرده استیل شیشه خور بر اساس متر مربع می باشد این مدل نرده ترکیبی یکی از زیبا ترین و شیک ترین مدل های نرده استیل و نرده شیشه ای است. نرده استیل شیشه خور شرکت آکات با بالاترین کیفیت و عادلانه ترین قیمت عرضه و تولید می شود.

نرده استیل بالکن

نرده استیل بالکن به منظور محافظت از سقوط افراد به پایین ساختمان و یا جلو گیری از ورود سارقان به داخل ساختمان نصب می شود. ارتفاع نرده استیل بالکن 110 سانتیمتر است . مدل نرده بالکن امنیتی باید تمام فضای بالکن را پوشش دهد تا مانع ورد افراد به داخل منزل شود. برای ساخت نرده استیل بالکن از دو ردیف حفاظ از جنس لوله استیل به قطر 25 میلیمتر به صورت افقی و حفاظ های عمودی از لوله استیل به قطر 16 میلیمتر در فواصل 12 تا 15 سانتیمتر به همراه پایه های استیل به قطر 38 میلیمتر در فواصل 85 سانتیمتر استفاده می شود. برای نرده استیل بالکن بهتر است از استیل 304 که ضد زنگ می باشد استفاده کرد. نرده استیل بالکن امنیتی از لوله های استیل به قطر 25 میلیمتر و پروفیل های استیل 40*40 میلیمتر که به وسیله جوش استیل به یکدیگر متصل می شوند ساخته می شود. نکته مهم در تمام مدل های نرده استیل بالکن رعایت فاصله بین گارد های محافظ است که نباید از 15 سانتیمتر بیشتر باشد. نرده استیل بالکن یک نرده دکوراتیو امنیتی زیبا از جنس استیل نگیر زنگ نزن است که تا ارتفاع ۱۱۰ سانتیمتر از نمای بالکن ها را می پوشاند. این نرده خیلی مقاوم و مطمئن است و می تواند مانعی برای جلوگیر از سقوط و افتادن افراد سالمند و کودکان خردسال به پایین ساختمان ها باشد. نرده استیل بالکن علاو بر مدل دکوراتیو نوع ضد سرقت و امنیتی نیز دارد که تمام نمای بالکن ها را پوشش داده و از استیل مقاوم شده ساخته می شود. هر چه تعداد گارد های استیل در این مدل نرده بیشتر باشد امنیت آن نیز بیشتر خواهد شد در نتیجه برای ساخت نرده استیل بالکن یک استاندارد مشخص تعریف شده است که عبارت است از فاصله گارد های استیل بین ۱۰ تا ۱۱ سانتیمتر است و فاصله پایه های عمودی استیل در بالکن بین ۸۰ تا ۱۰۰ سانتیمتر و نحوه اتصال اجزای حفاظ با روش جوش ارگون می باشد. حفاظ بالکن در دو مقاطع چهار گوش و گرد با اجزای تقویت شده  اجرا می شود که این اجزا عبارت است از حفاظ استیل بالکن گارد عمودی باا لوله استیل قطر ۲۵ میلمیتر و حفاظ بالکنی عمودی با لوله استیل قطر ۳۸ میلیمتر که با دو نوع کیفیت ساخته می شود. اولی حفاظ استیل ۳۰۴ و دومی حفاظ استیل ۲۰۱ است هر چه رقم آلیاژ استیل بالا تر باشد کیفیت استیل نیز بیشتر است. قیمت نرده استیل بالکن بر اساس طرح نرده و طول سقارش کار محاسبه شده که بر این اساس قیمتهر متر نرده استیل بالکن بین ۱۰۰۰۰۰تومان تا ۳۰۰۰۰۰تومان است. گروه آکات استیل اولین و بزرگترین تولید کننده نرده استیل بالکن در ایران است که با اجرای بیش از ۳۲۰۰۰ سفارش توانسته رضایت خاطر مشتریان محترم را فراهم آورد.نرده استیل بالکن یک محافظ مناسب است که برای جلوگیری از خطرات پرت شدن و افتادن افراد از طبقات به پایین در فضای دیواره بالکن و نمای بیرونی ساختمان اجرا می شود. نرده استیل بالکن از آلیاژ استیل 304 ساخته می شود زیرا این مدل نرده در فضای بیرونی ساختمان نصب می شود و باید در برابر باران و اکسیژن هوا مقاوم باشد و تغییر رنگ و شکل ندهد. نرده استیل بالکن براساس قوانین و ضوابط ساختمان سازی و سازمان آتش نشانی ساخته می شود. نرده استیل بالکن مجموعه ای از گارده های ایمن عمودی و افقی در فواصل یک اندازه است که مانع افتادن افراد از فاصله بین بالکن و فضای بیرون می شود. فواصل گارد های نرده استیل بالکن به صورت عمودی بین 11 تا 12 سانتیمتر است و ارتفاع استاندارد آن بین 110 تا 130 سانتیمتر است. نرده استیل بالکن با ظاهر زیبا و متفاوت خود می تواند تکمیل کننده زیبایی نمای ساختمان ها باشد.

نرده استیل راه پله

نرده استیل راه پله بهترین نوع نرده است که برای ایجاد یک نمای زیبا و در عین حال ایمن در راه پله استفاده می شود. نرده استیل راه پله اگر از استیل 304 اجرا شود دوام بیشتری خواهد داشت. ارتفاع استاندارد نرده استیل راه پله برای ساختمان های مختلف یکسان است. نرده استیل راه پله طرح های متنوعی دارد که خربداران می توانند با توجه به سلیقه و بودجه خود آن ها را انتخاب کنند نرده استیل راه پله می تواند در برابر تغییر رنگ و زنگ زدگی مقاوم باشد برای زیباتر کردن دکوراسیون داخلی راه پله ها بهترین گرینه باشد. نرده استیل راه پله از استیل 201 بیشتر در مناطق خشک استفاده می شود. نرده استیل راه پله طرح های با نام های نرده استیل فانتزی پایه پیچ و نرده استیل راه پله پایه کلاسیک و نرده استیل و چوب دارد. در اجرای نرده استیل راه پله باید به ارتفاع نرده و تعداد گاردهای محافظ نرده استیل توجه داشت تا با تایید سازمان آتش نشانی، نرده استیل راه پله نصب شود. ارتفاع نرده استیل راه پله بین 90 تا 110 سانتیمتر است و تعداد گاردهای محافظ آن بین 5 تا 8 ردیف موازی است. اجزای و قطعات نرده استیل راه پله معمولا از لوله های استیل با قطر های 51 mm برای دستگیره نرده و 38 برای پایه های نرده و 16mm برای گارد های محافظ نرده استیل و یراق آلات اتصال دهنده پایه ها و گاردها به دستگیره تشکیل می شود. بهترین نوع نرده استیل راه پله که طول عمر بالایی در برابر فرسایش و تغییر رنگ دارد نرده استیل 304 است اما به منظور کاهش هزینه ها می توان از نرده استیل 201 نیز در راه پله ها استفاده نمود.

ارتباط بین طبقات از راه پله ها امکان پذیر است به همین دلیل ایجاد یک فضای امن برای افرادی که در آن رفت و آمد می کنند بسیار مهم است. نرده استیل راه پله یک محافظ مناسب برای کاهش خطر پرت شدن افراد از طبقات و تضمین کننده ایمنی انها است. نرده استیل راه پله به صورت استاندارد باید تا ارتفاع حداقل ۹۰ سانتیمتر را پوشش دهد و تعداد لوله های گارد محافظ آن بین ۳ تا ۵ ردیف است. نرده های استیل می توانند علاوه بر ایجاد یک جان پناه امن به زیبایی مسیر راه پله ها کمک کنند. اجزا نرده استیل راه پله عبارتند از یک هندریل افقی از لوله استیل به قطر ۵۱ میلیتر و تعداد ی پایه عمودی که یک پله درمیان نصب می شود از لوله استیل به قطر 38 میلیمتر و چند ردیف لوله استیل به قطر ۱۶ میلمیتر که برای گارد نرده از آنها استفاده می شود.

نرده ‌های استیل شرکت آکات مناسب استفاده در تمام ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری است. نرده های طراحی شده در مجموعه آکات با بهترین مواد اولیه و مجهز ترین دستگاه ها تولید می شود و رضایت خریدارن ما نشانه ای از تعهد ما به کاری است که ارائه می دهیم.

نرده استیل 201

ترکیب پایه های چوبی و قطعات نرده استیل با یکدیگر موجب شکل گیری نرده استیل و چوب می شود. نرده استیل با دستگیره چوبی بیشتر در راه پله های هتل ها استفاده می شود که ترکیب جالبی از زیبای طبیعی چوب و جلای استیل بدست می دهد. قطعات نرده استیل طرح چوب بسیار با دوام بوده. نرده استیل راه پله ترکیب پایه های ابزار خورده از چوب راش یا توسکا و لوله های استیل مدل های متنوع ای به وجود می آورد که زینت بخش فضای راه پله ها است. قیمت نرده استیل راه پله با طرح چوب معمولا از سایر مدل ها گرانتر است و اگر شما به دنبال نرده ارزان قیمت تری هستید بهتر است یک نصاب را استخدام کنید تا با هزینه کمتر برای شما نرده استیل 201 نصب کند. اما این نکته را باید بدانید نصاب و نرده 201 هیچ گارانتی به شما نمی دهند و اگر بعد از چند ماه نرده ها دچار زنگ زدگی شد این شما هستید که ضرر کرده اید. نرده استیل 201 با کم کردن درصد نیکل و جای گزینی آن با کربن و افزایش درصد منگنز تولید می شود. این نوع نرده استیل توان و مقاومت کمتری در مقابل تغییر رنگ و اکسید شدن دارد و اگر در مجاورت هوا و رطوبت قرار بگیرد بعد از مدت زمانی دچار پوسیدگی و زنگ زدگی می شود. استفاده از نرده استیل 201 تنها در مناطق آب و هوایی خشک و کویری پیش نهاد می شود. اکنون با توجه به مقدمه ای که شرح داده شد به توضیح انواع مدل ها و نوع کاربرد نرده های استیل می پردازیم.

نرده استیل 304

نرده استیل 304 ضد زنگ در واقع نوعی فولاد است که از ترکیب آهن و کروم به همراه نیکل با نسبت های استاندارد تولید می شود. استیل 304 به دلیل داشتن یک لایه محافظ هنگام مجاورت در برابر هوا مقاومت بالایی در برابر اکسید شدن و زنگ زدگی از خود نشان می دهد که این خصوصیت طول عمر بالایی به نرده استیل 304 می دهد. در ساخت نرده استیل 304 از دو مقطع گرد لوله های استیل و چهارگوش پروفیل های استیل استفاده می شود. نرده استیل 304 بهترین نوع نرده استیل در بازار ایران است. در ساخت نرده های استیل 201 به جای استفاده از نیکل از کربن استفاده شده است که این محصول را از نظر کیفیت و استحکام در سطح پایین تر نسبت به نرده استیل 304 قرار داده است اما قیمت نرده استیل 201 ارزان تر بوده و برای مناطقی با آب و هوای خشک و گرم که هوا رطوبت کمتری دارد مناسب است. نرده استیل 304 در واقع نرده ای است که از انواع پروفیل و لوله استنلس استیل ضد زنگ با درصد های استاندارد ساخته می شود که شامل 18 درصد کروم به همراه 8 درصد نیکل و آهن است ترکیب این عناصر باعث زنگ نزن شدن نرده استیل 304 است. استفاده از این نوع نرده استیل در هر آب و هوایی به غیر از محیط های اسیدی و قلیایی شدید مانند آب شور دریا ها و استخر ها که درصد نمک و مواد معدنی در آنها بالا است امکان پذیر است.

خواندن 1262 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 21 آذر 1398 20:57